Supplier Quality Engineer/Supplier Development Engineer

Found in: beBee S HU - 4 weeks ago

Baranya, Hungary HAYS Hungary Kft. Full time

Az új céged

Innovatív autóipari termékgyártó partnerünk Baranya megye központi lokációjában keres új kollégákat növekedés miatt Supplier Quality Engineer és Supplier Development Engineer pozíciókba

A vállalat stabil csapattal, környezettudatos szemlélettel rendelkezik. Az elmúlt években erős éves béremelési döntések jellemezték a céget, nagy hangsúlyt fektetnek a dolgozók hosszútávú megtartására Ha szeretsz utazni, kellően magabiztos az angol nyelvtudásod és a beszállítói minőségbiztosítás területe szakmailag érdekes számodra olvass tovább

Feladataid az új pozícióban

Supplier Quality Engineer pozícióban:

  • Alkatrészek bemintázása, beszállítói PPAP csomag ellenőrzése és elfogadása
  • Ellenőrzési tervek kidolgozása és napra készen tartása a beérkező alapanyagoknál
  • A beszállítói területen talált eltérések kezelése, intézkedések kidolgozása
  • Beszállítói teljesítmények nyomon követése, riportálása
  • Beszállítói VDA 6.3 auditok tervezése, végrehajtása
  • Beszállítói minősítések, aktív részvétel a beszállítók kidolgozásában
  • Folyamatfejlesztés (pl. minőségirányítási- vagy anyagvizsgálati területen)
  • Együttműködés az IATF rendszerauditokon, részvétel a felkészülésben

Supplier Development Engineer pozícióban:

  • Beszállítói minőségirányítási folyamatok kidolgozásában aktív szerepvállalás
  • Beszállítói auditok elvégzése és a beszállítók értékelése
  • Új termékek bevezetésénél beszállítói képességek felmérése, szükséges beszállítói lépések megtétele
  • Beszállítói teljesítmények elemzése, beszállítóük fejlesztése
  • Technikai szakértelem és támogatás biztosítása a beszállítói minőségügyi problémák megoldásában, a folyamatok javításában és a beszállítói teljesítmény növelésében
  • Együttműködés a beszerzéssel, tervezéssel és gyártással a minőségügyi kritériumok megállapítása és betartása kapcsán

Mire van szükséged a sikerhez

  • Minőségbiztosítási mérnökként szerzett tapasztalat
  • Magabiztos, kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Felsőfokú végzettség (ideálisan szakirányú vagy műszaki)
  • Utazási hajlandóság (30-40% utazás Európai és Mo-i lokációkba, távol-keleti utazás nincs)
  • Előnyként értékeljük a beszállítói minőségbiztosítási szakmai hátteret és az autóipari rutint

  • Beszállítói minőségbiztosításban szerzett rutin
  • Tárgyalóképes, erős angol nyelvtudás
  • Autóipari rutin
  • Utazási hajlandóság (40-50% utazás Európai és Mo-i lokációkba, távol-keleti utazás nincs)

Mire számíthatsz partnerünktől

  • Stabil, folyamatosan fejlődő és növekvő céges háttér
  • Mindkét beszállítói pozícióban valódi szakmai fejlődés gyakorlatban – beszállítói auditok végrehajtása és beszállítók fejlesztése
  • Környezettudatos szemlélet
  • Innovatív termékkör
  • Utazással járó, mozgalmas szakmai pozíciók
  • Széleskörű juttatási csomag (bejárási támogatás, cafeteria, éves bónusz, utazások során 25 euró napi díj, amely a napi szállás-és étkezési támogatáson kívüli plusz juttatás)
  • Magas éves béremelések
  • Szakmai véleményeddel, ötleteiddel formálhatod a területet – nyitott céges szemlélet

Mit kell tenned most
 Amennyiben érdekesnek találtad a lehetőséget, kattints a ‘jelentkezem’ gombra és küldd el nekünk frissített angol önéletrajzod.