Műhelyes tűzoltó készülék karbantartó

1 month ago

Budapest, Hungary Starjobs Magyarország Full time

Magyar tulajdonban lévő, tűzvédelmi eszközök karbantartásával foglalkozó partnercégünk számára keresünk megbízható munkatársakat az alábbi betanított pozícióra

Feladatok:

  • Tűzoltó berendezések karbantartása, ellenőrzése
  • Kért feladatok ellátása a rábízott berendezéseken, betartva a megkívánt követelményeket

Elvárások:

  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Önálló munkavégzésre való képesség
  • Érvényes vezetői engedély

Munkaidő:

  • Egy műszakos munkarend
  • Heti 5 nap, 8 órás munkavégzés

Juttatás:

  • Bérezés nettó 300.000 Ft/hó-tól
  • Családias légkör
  • Dinamikusan fejlődő biztos hátteret adó vállalat

Munkavégzés helye:

  • Budapest XII. kerületi karbantartó műhelyben

  • Budapest, Hungary TŰZOLTÓ Kereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság Full time

    Szolgáltatásaink dióhéjban:tűzvédelmi bejárások megtartása, állapotfelmérés, dokumentációk készítése, pl. szabályzatok,munkavédelmi bejárások megtartása, állapotfelmérés, dokumentációk készítése, pl. kockázatértékeléstűzoltó készülékek alapkarbantartása, szakműhelyhez kötött karbantartások elvégzésetüzi...

  • Budapest, Hungary MIKOLA SYSTEMS Kft. Full time

    Csapatbővítés céljából keressük karbantartó munkatársainkat azonnali kezdéssel.Ha szereted a változatos munkakörnyezetet és új emberekkel megismerkedni, akkor válassz minket!, Tűzoltó készülékek és tűzoltó vízforrások ütemezett felülvizsgálata megadott helyszíneken (főként Budapest és környéke)Tűzoltó készülékek és...