ÉRTÉKESÍTŐ

1 month ago

Pest, Hungary BECK AND PARTNERS Kft. Full time

Elvégzendő feladatok:

  • Érdeklődő új ügyfelek és meglévő ügyfelek számára légtechnikai megoldások értékesítése
  • Helyszíni felmérések elvégzése
  • Ajánlatok készítése, nyomon követése
  • Szerződések megkötése, kezelése

Az állásbetöltéséhez szükséges elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Legalább 2 év releváns értékesítői tapasztalat
  • Angol vagy lengyel nyelvtudás
  • Munkavégzéshez közeli lakhely (Érd 25 km-es körzete)
  • Önálló munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség
  • MS Office ismeretek

Előnyt jelent:

  • Légtechnikában szerzett tapasztalat
  • Jó műszaki érzék, műszaki rajz olvasási képesség

Partnerünk ajánlata:

  • Korrekt, munkakörnek megfelelő alapfizetés
  • Teljesítménytől függő jutalék, havi kifizetéssel
  • Céges autó, tankolókártyával a munkajáráshoz
  • Széchenyi Kártya juttatás
  • Modern, klimatizált irodai munkakörnyezet
  • Céges kávé, tea
  • Szakmai továbbképzések

Munkavégzés pontos helye:

  • 2030 Érd, Bajcsy Zsilinszky út 192. Vagy terepen

Munkaidő:

  • Hétfőtől péntekig, 8:00-tól 16:30-ig

Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra frissített magyar nyelvű önéletrajzát referencia személy megjelölésével az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva