Termékfejlesztő mérnök

4 months ago

Budapest, Hungary Knorr-Bremse Rail Systems Budapest Full time

 Knorr-Bremse Rail Systems Budapest hazánkban és a világon is vezető szerepet tölt be a vasúti fékrendszerek területén. A mi fékünket használják a CAF villamosok és a csúcstechnológiás japán Shinkansen nagysebességű vasút is. Kiemelkedünk a magyarországi gépipari vállalatok közül azzal, hogy nálunk a teljes gyártási folyamat megtalálható, a fejlesztéstől a szoftveres vezérlésen át a megvalósításig.

EZEK LESZNEK A FELADATAID:

  • Komplex, új, a piaci és törvényi előírásoknak megfelelő termék, az autómata központi vonó- és ütköző készülék (kupplung) fejlesztése innovatív megoldásokat is figyelembe véve
  • Funkcionális és technológiai feltételeknek megfelelő kupplung komponensek tervezése
  • Gyártási dokumentáció elkészítése
  • Gyártás felfutás, sorozatgyártás támogatása
  • Minőségi és költségcélok támogatása, elérése
  • Eltérésengedélyek kiadása
  • Módosítások átvezetésének elkészítése

AMIK SZÜKSÉGESEK A FELADTAID ELLÁTÁSÁHOZ:

  • Felsőfokú gépészmérnöki vagy egyéb szakirányú végzettség
  • Releváns mérnöki vagy gyakornoki munkakörben szerzett tapasztalat
  • Magabiztos műszaki mechanika ismeretek
  • CAD és PC-ismeretek
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Magabiztos, határozott fellépés
  • Kreatív, innovatív látásmód
  • Precíz, pontos munkavégzés

MÉG NAGYOBB ESÉLYED VAN, HA:

  • Rendelkezel géptervezői tapasztalattal
  • Elektromechanikai, töréstechnikai, végeselem ismereted is van
  • Beszélsz németül

MIÉRT VÁLASSZ MINKET?

  • Egy folyamatosan fejlődő és bővülő vállalat új munkatársaként nemzetközi és modern munkakörnyezettel várunk
  • Megismerhetsz innovatív termékeket, technológiákat és megoldásokat
  • Fontos számunkra egyéni szakmai fejlődésed, melyet képzésekkel is támogatunk
  • Az alapbér mellett széleskörű juttatási csomagban részesülhetsz
  • Minden munkatársunk után kiterjedt élet-és balesetbiztosítást kötünk, valamint részesülnek egy egészségbiztosítási csomagban is
  • Kellemes munkahelyi légkör és sokszínű programlehetőség (családi nap, sportnap) színesíti a mindennapokat
  • Saját konditermünk és sportegyesületünk is van, ahol örömmel várjuk új belépőinket
  • A munka-magánélet egyensúlyát rugalmas munkaidővel támogatjuk

  • Budapest, Budapest, Hungary Knorr-Bremse Rail Systems Budapest Full time

    A Knorr-Bremse Rail Systems Budapest hazánkban és a világon is vezető szerepet tölt be a vasúti fékrendszerek területén. A mi fékünket használják a CAF villamosok és a csúcstechnológiás japán Shinkansen nagysebességű vasút is. Kiemelkedünk a magyarországi gépipari vállalatok közül azzal, hogy nálunk a teljes gyártási folyamat...

  • Budapest, Budapest, Hungary Randstad Hungary Kft Full time

    Orvosi berendezések fejlesztésének támogatásaMérnöki támogatás a prototípusok kivitelezésében- A prototípusok kivitelezésében nyújtunk mérnöki támogatást, beleértve a gyártási technológiák kidolgozását is.- Kooperáció külföldi partnerekkel, elsősorban kínaiakkal.Termékfejlesztés a világszínvonalon- A világszínvonalú,...

  • Budapest, Hungary Knorr-Bremse Rail Systems Budapest Full time