Ipari berendezések összeszerelése

Found in: beBee S HU - 2 weeks ago

Zalaegerszeg, Hungary Pannon-Work Zrt. Full time

Az energiamenedzsment és az automatizálás nemzetközi szakértője. Vezető szerepet játszik a lakóházakat, épületeket, adatközpontokat, valamint infrastruktúra- és ipari környezeteket érintő energiagazdálkodási feladatok digitális átalakításában és automatizálásában. Kapcsolt technológiákat és megoldásokat fejleszt ki olyan energiagazdálkodás és folyamatirányítás céljából, amelyek biztonságosak, megbízhatóak, hatékonyak és fenntarthatók.

Feladatok:

Villamos berendezések mechanikai szerelése
Ipari kapcsoló szekrények bekötése, huzalozása

  • Ipari berendezések összeszerelése

    Found in: beBee jobs HU - 2 weeks ago

    Zalaegerszeg, Zala, Hungary Pannon-Work Zrt. Full time

    Az energiamenedzsment és az automatizálás nemzetközi szakértője. Vezető szerepet játszik a lakóházakat, épületeket, adatközpontokat, valamint infrastruktúra- és ipari környezeteket érintő energiagazdálkodási feladatok digitális átalakításában és automatizálásában. Kapcsolt technológiákat és megoldásokat fejleszt ki olyan...

  • Betanított összeszerelő 2 műszakban Zalaegerszegen

    Found in: beBee jobs HU - 6 days ago

    Zalaegerszeg, Zala, Hungary Trenkwalder Magyarország Full time

    Zalaegerszegi partnercégünk részére keresünk összeszerelő pozícióba 2 műszakba munkavállalókat. Állásajánlat részletei-villamos berendezések kézi összeszerelése Munkaköri követelmények8 általános iskolai végzettségjó kézügyességterhelhetőség, gyors és precíz munkavégzés Előny: elektronikai összeszerelésben szerzett...

  • BÉREMELÉS Gyári betanított munka 2-3 műszakban

    Found in: beBee jobs HU - 5 days ago

    Zalaegerszegi partnercégünk részére keressük leendő kollégáinkat könnyű összeszerelésre. Állásajánlat részleteiVillamos berendezések kézi összeszerelése. Munkaköri követelmények8 általános iskolai végzettség 2-3 műszak vállalásávaljó kézügyességterhelhetőség, gyors és precíz munkavégzés Előny: elektronikai...