IT trainee

Found in: beBee S HU - 2 weeks ago

Budapest, Hungary ING Full time

Az ING Bank N.V. Magyarországi Fióktelepe 1991 óta nyújt pénzintézeti szolgáltatásokat hazai nagyvállalatoknak. Az ING globális bank, amelynek erős európai bázisa van. Több, mint 60 000 munkatársunk mintegy 37 millió lakossági és vállalati ügyfelet, illetve pénzügyi intézményt szolgál ki több, mint 40 országban. Célunk, hogy segítsünk az embereknek egy lépéssel előrébb járni az életben és az üzletben. Az ING piacvezető a fenntarthatósági megközelítésben, és aktív szerepetkíván vállalni az éghajlatváltozás megállításában. Számos fenntartható célt finanszírozunk, de még mindig több olyat, amely nem fenntartható. Az ing.com/climate oldalon részletes információ található arról, hogyan haladunk.

Feladatok:

Az IT osztály támogatása a sérülékenységek eltávolításában Felhasználók támogatása Hálózati management feladatok támogatásaHardver jellegű problémák kivizsgálása

Elvárások:

Folyamatban lévő főiskolai vagy egyetemi tanulmányok informatikai/ gazdasági területen Középszintű írásbeli és szóbeli angol nyelvtudás MS Office eszközök, MS Windows rendszer magabiztos ismerete Heti min. 30 óra gyakornoki munkaidő vállalásaMin. 6 hónapos foglalkoztatási viszony vállalása

Amit kínálunk:

Multinacionális környezet, nemzetközi vállalat és kultúrák sokszínűségeModern, kellemes munkahelyi légkör, rugalmas hibrid munkavégzés, jó technikai felszereltség az otthoni munkához isFelelősségteljes munkát végzünk és keressük a kihívásokatÁtjárhatók a területek, személyes és szakmai fejlődési lehetőségünk vanVersenyképes kompenzációt, változatos juttatatásokat kapunk, fókuszban van a wellbeing

  • IT Event Management Trainee

    Found in: beBee S HU - 6 days ago

    Budapest, Hungary Deutsche Telekom IT Solutions Full time

    Description Tasks: Monitoring tasks, report creation, contact with other support teams, administrative tasks. Qualifications Requirements: Active (or passive under 25) full-time student status Commitment to at least 20 hours of work per week English B2 German B2 MS Office Knowledge Basic IT knowledge Good communication skills Attention...