FUVARSZERVEZŐ

4 weeks ago

Baranya, Hungary BECK AND PARTNERS Kft. Full time

Leendő feladatok:

  • Nemzetközi és belföldi fuvarok szervezése, kapacitáskihasználás optimalizálása
  • Kapcsolattartás megbízó partnerekkel, gépkocsivezetőkkel
  • Folyamatban levő fuvarfeladatok nyomon követése
  • Fuvarfeladatok alatt felmerülő problémák kezelése
  • Fuvardokumentumok kezelése és előkészítése számlázáshoz
  • Adminisztrációs feladatok elvégzése

Álláshoz tartozó elvárások:

  • 1-3 év fuvarszervezésben szerzett tapasztalat
  • 561/2006 ek ismerete
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Office)
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Csapatmunka, jó együttműködési készség
  • Rugalmasság és megbízhatóság

Előnyt jelent:

  • Szakirányú végzettség
  • Középfokú angol és/vagy német nyelvtudás
  • További idegen nyelv ismerete
  • Kamionok műszaki háttér ismerete

Amit kínálnak:

  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Versenyképes jövedelem
  • Céges telefon/laptop
  • Stabil, megbízható munkahely
  • Dinamikus, fiatalos, összetartó csapat

Munkavégzés pontos helye:

  • Pécs

Munkaidő:

  • Több műszak, illetve ügyelet vállalása

Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva