Ofszet gépmester

3 weeks ago

Budapest, Hungary Starjobs Magyarország Full time

Nyomdai feladatokat ellátó céghez keresünk Ofszet gépmestert B/1 és B/2-es gépekre munkatársakat.

Mikor jelentkezz hozzánk?

  • Ha tudod vállalni, hogy több műszakos munkarendbe kell dolgozni
  • Amennyiben rendelkezel szakiskolai vagy szakmunkás végzettséggel és 1-3 év hasonló területen szerzett tapasztalattal

Mi jelent számunkra előnyt?

  • Ha rendelkezel KBA gépek ismeretével és B kategóriás jogosítvánnyal

Milyen juttatásokra számíthatsz?

  • Nettó 360.000 Ft havi bérezés
  • Utazási támogatás biztosítunk a munkába járáshoz

Milyen feladataid lesznek?

  • Gépmesteri feladatok ellátása gyártási program alapján
  • Nyomtatás minőségének folyamatos ellenőrzése

Hol fogsz dolgozni?

  • Budapesten, a IV. kerületben

  • Ofszet gépmester

    3 weeks ago

    Budapest, Budapest, Hungary Starjobs Magyarország Full time

    Nyomdai feladatokat ellátó céghez keresünk Ofszet gépmestert B/1 és B/2-es gépekre munkatársakat.Mikor jelentkezz hozzánk?Ha tudod vállalni, hogy több műszakos munkarendbe kell dolgozniAmennyiben rendelkezel szakiskolai vagy szakmunkás végzettséggel és 1-3 év hasonló területen szerzett tapasztalattalMi jelent számunkra előnyt?Ha...