Klinikai kutatási gyakornok

1 month ago

Budapest, Hungary Mind-Diák Szövetkezet Full time

Az MSD több mint 25 éve van jelen Magyarországon, törekedve arra, hogy innovatív terápiái a magyar emberek számára is elérhetővé váljanak. Vezető gyógyszercégként fennállása óta a felfedező kutatásban érdekelt: több mint egy évszázada fejleszt gyógyszereket és vakcinákat a világ legnagyobb, kihívást jelentő betegségei ellen, napjainkban is az élen jár a gyógyszeripari kutatásokban.

Feladatok:

  • Klinikai gyógyszervizsgálatok szervezésével, lebonyolításával kapcsolatos részprojektek önálló menedzselése
  • Klinikai kutatási szakemberek, vezetők munkájának támogatása
  • Klinikai vizsgálatok dokumentációjával kapcsolatos adminisztratív feladatok
  • Kifizetésekkel, szerződésekkel, hatósági dokumentációval kapcsolatos teendők
  • Ad hoc jellegű adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • Természettudományos, orvosi, gyógyszerészi, közgazdasági vagy jogi területen folytatott felsőfokú tanulmányok
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás
  • Microsoft Office felhasználói szintű ismerete

Munkaidő

  • Hétfőtől péntekig történő munkavégzés
  • Heti min. 20 órában végezhető diákmunka

Amit kínálunk

  • Bruttó 2600 Ft/óra diákbér
  • Amíg nem vagy 25 éves szja mentességre lehetsz jogosult, így a nettó órabéred is 2600Ft lesz
  • Céges laptop
  • Home Office lehetőség
  • Aktív, jól működő gyakornoki program, segítség a diplomamunkában
  • Hosszú távú lehetőség
  • Szakmai gyakorlat leigazolása

Előnyt jelent:

  • Diákmunka vállalása minimum 2 éven keresztül

Töltsd ki a lenti űrlapot és kattints a "jelentkezem" gombra Ha már regisztráltál az oldalon, jelentkezz be és jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, pontosan mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress bátran a megadott email címen

  • Budapest, Budapest, Hungary Mind-Diák Szövetkezet Full time

    Az MSD több mint 25 éve van jelen Magyarországon, törekedve arra, hogy innovatív terápiái a magyar emberek számára is elérhetővé váljanak. Vezető gyógyszercégként fennállása óta a felfedező kutatásban érdekelt: több mint egy évszázada fejleszt gyógyszereket és vakcinákat a világ legnagyobb, kihívást jelentő betegségei...

  • Budapest, Hungary Betegápoló Irgalmas Rend Full time

    A pályázat során intézményünk kapui nyitva állnak mindenki előtt felekezettől, hitvallástól függetlenül., Biológiai anyagminták elemzéseKlinikai laboratóriumi vizsgálatok elvégzése, validálása és felügyelete, a laboratóriumi kollégák szakmai támogatásaA mennyiségi és minőségi elemzés során használt berendezések szakszerű...