Közszolgáltatási szakelőadó

2 days ago

Budapest, Hungary MÁV-HÉV Zrt. Full time

A Közszolgáltatási Szerződés szerződéses kötelezettségeiből fakadó adminisztratív feladatok ellátása.

Új munkatársunk feladatai lesznek
- A közszolgáltatási szerződésben előírt rendszeres beszámolók és jelentések elkészítése és a megrendelő részére történő megküldése
- A közszolgáltatási szerződésben és az üzleti tervben meghatározott teljesítménymutatókról nyilvántartás vezetése
- Részvétel a közszolgáltatási teljesítmények tervezésében
- Részvétel az üzleti beszámolók készítésében
- A közszolgáltatási teljesítményekhez kapcsolódó egyéb adatszolgáltatások (vasúti hatóság, KSH stb.)
- A Forgalmi Igazgatóságot érintő közérdekű bejelentések vizsgálatának koordinációja

Amire a munkakör betöltéséhez szükség van
- közlekedési vagy gazdasági végzettség
- felhasználói szintű MS Office ismeret

Előnyként értékeljük
- felsőfokú végzettség (diploma)
- hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
- haladó szintű MS Excel ismeret
- MS VBA ismerete

Amit ajánlunk
- béren kívüli juttatások (önkéntes egészségpénztári tagdíjkiegészítés, nyugdíjpénztári kiegészítés, lojalitási bónusz, SZÉP kártya juttatás)
- vasúti utazási igazolvány, amely alkalmas a belföldi vasútvonalakon történő díjmentes utazásra (családtagnak is)
- díjmentes utazás a belföldi vasútvonalakon és autóbuszjáratokon
- díjmentes utazás a HÉV-vonalakon és a BKK járatain

Munkavégzés helye
Budapest
Budapest IX. kerület

Munkaidő
Teljes munkaidő

Foglalkoztatás formája
Határozott idejű

2024-10-12

Vállalati bemutatkozó
A MÁV-VOLÁN-csoport tagja, a MÁV-HÉV Zrt. öt vonalon (H5 Szentendre, H6 Ráckeve, H7 Csepel, H8 Gödöllő, H9 Csömör), nagyságrendileg 100 km-es hálózathosszon végez elővárosi vasúti személyszállítási tevékenységet.

  • Budapest, Budapest, Hungary MÁV-HÉV Zrt. Full time

    A Közszolgáltatási Szerződés szerződéses kötelezettségeiből fakadó adminisztratív feladatok ellátása.Új munkatársunk feladatai lesznek- A közszolgáltatási szerződésben előírt rendszeres beszámolók és jelentések elkészítése és a megrendelő részére történő megküldése- A közszolgáltatási szerződésben és az üzleti...