PLC ÉS ROBOT PROGRAMOZÓ

Found in: beBee S HU - 1 month ago

Pest, Hungary BECK AND PARTNERS Kft. Full time

Az alábbi feladatok várnak Rád:

  • PLC, HMI, Safety és Robot programok fejlesztése, az új gép telepítések, beüzemelések támogatása, tartalék alkatrész listák validálása.
  • Kommunikációs hibák feltárása, diagnosztizálása és megoldása különböző eszközök között (Profinet, Ethernet, egyéb).
  • Hibakeresés PLC és Robot programokban, főként présgépeken, összeszerelő gépsorokon, valamint az egyéb gépeken.
  • Gyökérok megszűntető akciókra irányuló javaslatok megfogalmazása és bevezetése a váratlan meghibásodások elkerülése érdekében.
  • MTBF és MTTR fejlesztésére irányuló akciókra irányuló javaslatok megfogalmazása és bevezetése.

A pozíció betöltéséhez szükséges:

  • Felsőfokú műszaki végzettség.
  • Legalább 2 év releváns szakmai tapasztalat PLC és/vagy Robot programozói munkakörben.
  • Siemens S7-1500-as PLC rendszerSiemens Sinamics S120-as hajtásszabályzó magas szintű ismerete (paraméterezés, hibakeresés Starter és TIA Portal Startdrive szoftverekkel).
  • Ipari robotok programozásában szerzett tapasztalat (KUKA előny), jártasság Siemens HMI programozásban.
  • Középfokú folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban (anyavállalattal való kapcsolattartáshoz, globális projektekben való részvételhez).
  • Több feladat kezelésének képessége, a határidők tudatában.
  • Rugalmas munkavégzésre való képesség gyorsan változó környezetben.
  • Magas szintű belső motiváció, tanulási hajlandóság.
  • Utazási hajlandóság (társgyárak látogatása miatt világszerte).

Előny, de nem feltétel:

  • Python programozási nyelv ismerete.
  • Autóipari cégnél szerzett tapasztalat.
  • Ipar 4.0-s gyártó környezetben szerzett tapasztalat.
  • Német nyelvismeret.

Az alábbiakkal becsülnek meg Téged és a munkádat:

  • Tapasztalat függvényében meghatározott alapfizetés.
  • Cafeteria juttatást adnak.
  • Éves prémium a teljesítményed függvénye.
  • Szakmai képzések, tréningek Magyarországon és külföldön is.
  • Kiemelkedő utazási költség támogatással.
  • Hosszútávú karrierutat és kiemelkedő szakmai fejlődést ígérnek egy most induló gyárban.

Munkavégzés helye: Vecsés

Munkaidő: Hétfőtől - péntekig, 8:00 - 16:30-ig, heti 2 nap Home Office lehetőség.

Amennyiben pozíciónk felkeltette érdeklődésedet, kérlek küldd el nekünk magyar nyelvű önéletrajzodat a JELENTKEZÉS gombra kattintva

  • Automatizálási Mérnök

    Found in: beBee S HU - 4 weeks ago

    Pest, Hungary HAYS Hungary Kft. Full time

    Az Ön új pozíciója: Automatizált berendezések PLC szoftverek karbantartása HMI szoftverek fejlesztése felhasználói szemszögből Elkészített szoftverek tesztelése Szoftverkarbantartások - és fejlesztések elvégzése Mire van szüksége a sikerhez? Villamosmérnök végzettség Siemens PLC, TIA Portal programozás ismerete Német vagy...