Ügyfélkapcsolati asszisztens

3 weeks ago

Budapest, Budapest, Hungary Viapan "Dologidő" Kft. Full time

Ügyfélkapcsolati asszisztens kollégát keresünkpartnercégünkhöz

Egy fiatalos lendületű, családias légkörű céghez, 8 órás munkakörbe a XVI. kerületbe.

A cég uszodai vegyszeradagoló berendezések, szivattyúk forgalmazásával, karbantartásával és egyéb uszodatechnikai eszközök értékesítésével foglalkozik.

Feladatok:

Partnerek nyilvántartása

beszállító partnerek adatainak rögzítése, frissítése a vállalatirányítási rendszerben

beszállítóktól érkező információk (árlisták, tájékoztatók, katalógusok) elmentése a mapparendszerbe

Kimenő árajánlatkérések

beszállítói partnerektől árajánlatok, termékinformációk bekérése (általában értékesítő kollégától

érkező megkeresés alapján)

kiküldött árajánlatok nyomon követése, az ár megszerzése

beérkező ár alapján eladási ár kalkuláció az ügyvezetővel történt egyeztetést követően

ajánlati ár megküldése az értékesítő kollégának

Szállítói megrendelések

megrendelések előkészítése

megrendelendők egyeztetése felettessel

megrendelések felvitele a vállalatirányítási rendszerbe

megrendelések kiküldése

kiküldött megrendelések nyomonkövetése, figyelése

esetlegesen szükséges díjbekérők utalásának intézése pénzüggyel, utalási igazolások továbbítása

beszállító felé

szükség esetén beszállítás megszervezése (futárszolgálattal)

várható beérkezési dátum meghatározása, beérkezés dátumának becslése (tapasztalatok

gyűjtése és rendszerezése)

Szállítói megrendelésekhez, bevételezésekhez tartozó számlák, szállítólevelek:

tartalmi ellenőrzése a megrendelés alapján

szkennelése, elmentése a mapparendszerbe

iktatása a vállalatirányítási rendszerben

Bevételezés

bevételezések előkészítése Excel táblázatban

a beérkező áru átvétele, betárolásának intézése

bevételezés a vállalatirányítási rendszerben

- beérkezésről tájékoztatás küldése a kollégák felé

Termékekhez tartozó feladatok

új termékek/cikkek rögzítése a vállalatirányítási rendszerben

új termékek/cikkek beszerzési árának előkészítése, jóváhagyatása, a vállalatirányítási rendszerben

- leltárívek rögzítése a vállalatirányítási rendszerben

Idegen nyelvű feladatok

- külföldi levelezések fordítása

tolmácsolási segítség online és személyes tárgyalásokon

bejövő külföldi marketinganyagok, szórólapok, prospektusok, gépkönyvek fordítása

Milyen az ideális jelölt?

- megbízható angol nyelvtudással rendelkezik szóban és írásban is

- kifogástalanul kommunikál szóban és írásban, valamint rutinosan, gyakorlottan használja a számítógépet

- vakon vagy nagyon gyorsan tud gépelni

felhasználói szinten ismeri az MS Office programokat

- strukturáltan gondolkodik, összetett, több lépésből álló feladatokat is képes végig gondolni és elvégezni

- nem okoz problémát számára új szakterületek és új szoftverek megismerése, megtanulása

- képes folyamatokban, rendszerekben gondolkodni, felismeri, hogy mi mire lehet hatással

- problémamegoldó képesség, ügyfélközpontú hozzáállás

- nyitott, pozitív, befogadó, mosolygós személyiség

Nem feltétel, de előnynek számít:

- valamilyen vállalatirányítási szoftver ismerete

Amit kínálunk:

- korrekt bérezés

- gyorsan fejlődő cég

- szakmailag elhivatott munkatársak

- stabil, hosszú távú munkalehetőség

- kellemes, barátságos, toleráns munkahelyi légkör

Munkavégzés helye:Budapest, XVI. kerület

Munkavégzés ideje:8:00-16:30 vagy 8:30-17:00

Munkakezdés ideje:azonnal