gyártástervező logisztikus gyakornok

3 weeks ago

Budapest, Budapest, Hungary Knorr-Bremse Rail Systems Budapest Full time

Vár Téged a Knorr-Bremse csapata

Amennyiben még tanulsz, de közben szeretnéd színesíteni tudásod és tapasztalataid egy nemzetközi vállalatnál, egy fiatalos és innovatív csapatban, úgy itt a lehetőség számodra Most gyártástervező logisztikai csapatunk keres gyakornokot, egy olyan lelkes és motivált hallgató személyében, aki precíz és megbízható, valamint akit vonz a logisztika világa Ne habozz és jelentkezz még ma

EZEK LESZNEK A FELADATAID

  • A gyártástervező logisztikai csapat támogatása
  • Dokumnetáció készítése a folyamatokról a rendelések kezelésétől a kiszállításig
  • Lekérdezések, kimutatások, elemzések készítése SAP rendszerben

AMIK SZÜKSÉGESEK A FELADATAID ELLÁTÁSÁHOZ

  • Logisztikai vagy gazdasági tanulmányok
  • Hosszú távú tervek, minimum 1 év, heti minimum 20 óra vállalása
  • Analitikus gondolkodásmód (tudj rendszerben gondolkodni)
  • Precizitás, megbízhatóság, igényes munkára törekvés
  • MS Office felhasználói szintű ismerete (különösen Excel-használat)
  • Rugalmasság, proaktivitás, jó kommunikációs és együttműködési készség

MIÉRT VÁLASSZ MINKET?

  • teljes körű betekintést nyerhetsz a csoportot érintő rendelések kezelésétől egészen a kiszállításig
  • megismerheted az SAP rendszert, annak tranzakcióit, munkafolyamatait és tágabb összefüggéseit
  • Megismerhetsz egy nemzetközi vállalatot és annak tevékenységét
  • Rugalmas időbeosztásban a tanulmányaid mellett tudsz dolgozni
  • Barátságos és támogató csapat vár rád
  • Később akár főállásban is dolgozhatsz nálunk
  • Az itt szerzett tudásod garantáltan értékes lesz a munkaerőpiacon
  • Extrák: céges konditerem, parkolási lehetőség, vállalati rendezvények, szakmai konferenciák, képzések

MÉG NAGYOBB ESÉLYED VAN, HA

  • Angol vagy német nyelvtudás
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat