gépészmérnök gyakornok

3 weeks ago

Budapest, Budapest, Hungary Knorr-Bremse Rail Systems Budapest Full time

Vár Téged a Knorr-Bremse csapata Amennyiben még tanulsz, de közben szeretnéd színesíteni tudásod és tapasztalataid egy nemzetközi vállalatnál, egy fiatalos és innovatív csapatban, vagy netán a szakmai gyakorlati helyedet keresed, úgy itt a lehetőség számodra

EZEK LESZNEK A FELADATAID

  • Gyártási területtől függően, mérnöki segédfeladatok ellátása
  • Adapterek tervezése, alkatrészrajzok készítése
  • Kisebb mérési összeállítások szétszerelés, alkatrészek szortírozása
  • Adminisztrációs feladatok elvégzése

AMIK SZÜKSÉGESEK A FELADATAID ELLÁTÁSÁHOZ

  • Folyamatban lévő műszaki tanulmányok
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Magas szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word, Powerpoint)
  • Creo (ProE) program ismeret
  • Önálló, problémaorientált, strukturált analitikus gondolkodásmód

  • Budapest, Budapest, Hungary MOL Nyrt. Full time

    Készen állsz a kihívásra, hogy Magyarország és a régió egyik meghatározó cégénél dolgozz?Építsd tudatosan a karriered már az egyetemi éveid alatt isLegyél Te is részese egy kiváló csapatnak, legyél Te is MOL-gyakornok Csatlakozz a MOL Group csapatához Gépészmérnök gyakornokpozícióban Feladatok:· Prezentációk készítése·...

  • Budapest, Budapest, Hungary Trenkwalder Magyarország Full time

    Mérnöki képzésen tanulsz és szeretnéd a szakmai gyakorlatodat elvégezni a következő félévben? Folyékonyan beszélsz németül? Szeretnél belelátni egy multinacionális energiaipari vállalat működésébe? Szívesen dolgoznál külföldön?Ez az izgalmas lehetőség Neked szól Jelentkezz angol nyelvű önéletrajzoddal Állásajánlat...