pályaépítési művezető

21 hours ago

Budapest, Budapest, Hungary MÁV FKG Kft. Full time

Vasúti Terepen Dolgozó Szakember Keresése

Szeretnél részt venni a vasút világának izgalmas világában? Rendelkezel szakirányú végzettséggel és tapasztalattal?

Munkakör leírása:

  • Irányítja a hozzá tartozó munkacsoportokat
  • Kiállítja a szükséges munkalapokat, anyagbizonylatokat
  • Kiadja a helyszíni munkákat
  • Irányítja, átveszi a helyszíni munkákat
  • Elvégzi a vágányzárak, lassújelek bevezetését
  • Megtervezi a vasúti járművek közlekedését
  • Ellátja a pályafelügyeleti tevékenységet
  • Elvégzi az anyagkezeléssel és elszámolással kapcsolatos feladatokat

Előfeltételek:

  • Középfokú állami iskolai végzettség (érettségi)
  • Felsőfokú vasúti pályafenntartási szakképesítés
  • Középfokú állami OKJ-s szakképzés (technikus)

Előnyök:

  • 3 év vasúti szakmai tapasztalat
  • "B" kategóriás jogosítvány

A vállalati élet:

A MÁV FKG Kft. a MÁV Zrt. leányvállalata, amely évi alapításától kezdve mára országos lefedettséggel, közel 1500 fővel, több milliárdos árbevétellel az ország egyik legjelentősebb vasúti pályaépítéssel, karbantartással, felújítással, valamint gép- és alkatrészgyártással foglalkozó társaságává vált.

Az ajánlott:

  • Stabil háttérrel rendelkező nagyvállalatnál
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Versenyképes havi jövedelem
  • Szakmai fejlődési lehetőség

További előnyök:

  • Vasúti utazási menetkedvezmény (belföldön és egyes nemzetközi vasútvonalakon)
  • 4 % önkéntes kiegészítő nyugdíjpénztári támogatás
  • Önkéntes egészségpénztári hozzájárulás
  • SZÉP - kártya juttatás (a hatályos belső szabályozás szerint)
  • Hűség bónusz év végén (a hatályos belső szabályozás szerint)
  • Munkavállalói Ajánlási Program pénzjutalommal

  • Budapest, Hungary MÁV FKG Kft. Full time

    Szeretnél vasúti terepen dolgozni? Izgalmas számodra a vasút világa? Rendelkezel szakirányú végzettséggel? Ha igen, jelentkezz hozzánk, várunk a csapatunkba. Új munkatársunk feladatai lesznek - irányítja a hozzá tartozó munkacsoportokat - kiállítja a szükséges munkalapokat, anyagbizonylatokat - kiadja a helyszíni munkákat -...