gépbeállító (teszt cella)

2 months ago

Budapest, Budapest, Hungary Knorr-Bremse Rail Systems Budapest Full time

"Emberközpontúság és megbecsülés minden megérkezés mögött." Munkát keresel vagy váltanál? Szívesen dolgoznál olyan munkahelyen, ahol szakemberként megbecsülik a munkád? Knorr-Bremse Rail Systems Budapestnél a legmodernebb forgácsolási CNC technológiával, a világ legjobb vasúti fékrendszereinek gyártásában vehetsz részt. Munkádért cserébe szakmai előrelépési lehetőséget és barátságos munkakörnyezetet biztosítunk.

EZEK LESZNEK A FELADATAID

  • Megmunkálóközpont kezelése, gépnél történő önálló program módosítás és programírás
  • Alapanyagok és gyártási technológiák tesztelése, szériagyártásra alkalmassá tétele
  • Szerszámok és technológiák megválasztása
  • Kapcsolattartás a technológiai osztállyal

AMIK SZÜKSÉGESEK A FELADATAID ELLÁTÁSÁHOZ

  • 3 műszakos munkarendben számítunk munkádra
  • Szakmailag képzett gépbeállító gárdánkba szakirányú végzettséggel rendelkező kollégát várunk
  • Önálló programozás nem okoz gondot
  • Fontos, hogy önállóan és csapatban is megálld helyed

MIÉRT VÁLASSZ MINKET?

  • Az elérhető legmodernebb technológiát biztosítjuk számodra
  • Tiszta, modern munkakörnyezetben dolgozhatsz
  • Az alapbér mellett széleskörű juttatási csomagban részesülhetsz (év végi prémium, cafeteria, jelenléti prémium, havi teljesítményprémium)
  • Minden munkatársunk után kiterjedt élet-és balesetbiztosítást kötünk, valamint magán egészségbiztosítási csomagban is részesülnek
  • Saját konditermünk és sportegyesületünk is van, ahová örömmel várjuk új belépőinket

MÉG NAGYOBB ESÉLYED VAN, HA

  • 5 tengelyes gépek ismerete és CAM ismerete
  • 3-5 éves, releváns tapasztalattal rendelkezel

  • Budapest, Hungary Knorr-Bremse Rail Systems Budapest Full time

    „Emberközpontúság és megbecsülés minden megérkezés mögött.” Munkát keresel vagy váltanál? Szívesen dolgoznál olyan munkahelyen, ahol szakemberként megbecsülik a munkád? Knorr-Bremse Rail Systems Budapestnél a legmodernebb forgácsolási CNC technológiával, a világ legjobb vasúti fékrendszereinek gyártásában vehetsz részt....