Aftersales kontroller

1 month ago

Budapest, Budapest, Hungary Viapan "Dologidő" Kft. Full time

Mezőgazdasági gépek értékesítésével, illetvetermény kereskedelemmel foglalkozó partnercégünk számára keresünk munkatársatAftersales kontrollerpozícióra.

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Aftersales üzletág koordinációja és a tulajdonosi érdekek képviselete
  • Folyamatos kommunikáció és iránymutatás a kinti vezetőkkel (üzletági vezetőkkel és értékesítési vezetőkkel)
  • Teljes körű információszolgáltatás és helyzetjelentés a tulajdonosok felé
  • Napi/heti/havi riportok elkészítése a tulajdonosok számára
  • Heti rendelések elemzése, árkalkulációk jóváhagyása
  • Az Aftersales üzletág Cash flow tervezésében és megvalósításában aktív részvétel
  • Készlet folyamatos ellenőrzése, elemzése
  • Üzleti terv elkészítésében részvétel, folyamatos nyomon követése
  • Munkavállalók bónuszkalkulációinak ellenőrzése
  • Fordítások (nyilatkozatok, e-mail-ek, dokumentumok) írásban és szóban egyaránt
  • Egyéb ad-hoc feladatok végrehajtása (pénzügyi igazgató, tulajdonosi utasításra)

Amit figyelembe fogunk venni a kiválasztásnál:

  • Angol és orosz/ukrán nyelvtudás használata írásban és szóban
  • Szakirányú főiskolai/egyetemi végzettség
  • MS Office, PowerBI, Excel emelt szintű használata
  • Proaktív, kezdeményező személyiség
  • Munkájára igényes, precíz
  • Képesség a csapatmunkára

Nem feltétel, de előny:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Budapest vagy környékbeli lakhely
  • Vállalatirányítási rendszerben szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye: Budapest XVI. kerülete

Munkaidő: Hétfőtől - Csütörtökig 8:30 - 17:00, Pénteken 8:30 - 15:00

Viapan Dologidő Kft. minősített kölcsönbeadói nyilvántartásba vételének határozat száma: BP/0701/ / Magán-munkaközvetítői és -kölcsönzői nyilvántartásra vonatkozó határozat száma:

Amennyiben úgy érzed, hogy Téged keresünk, akkor várjuk jelentkezésedet szakmai önéletrajzod csatolásával :)

  • Aftersales Kontroller

    3 weeks ago

    Budapest, Budapest, Hungary HUNAM Personnel Solutions Kft. Full time

    Mezőgazdasági gépek értékesítésével, valamint terménykereskedelemmel foglalkozó partnercégünk számára keresünk Aftersales kontroller pozícióba munkatársat. Aftersales üzletág koordinációja és a tulajdonosi érdekek képviselete, Kijevben található partnercég vezetőivel folyamatos kommunikáció és számukra történő...

    3 weeks ago

    Budapest, Hungary HUNAM Personnel Solutions Kft. Full time