Számviteli főmunkatárs

1 month ago

Budapest, Budapest, Hungary MÁV Szolgáltató Központ Zrt. Full time

A MÁV Szolgáltató Központ Zrt. Gazdasági üzletágán belül a Számviteli beszámolás szervezet fő feladata a szolgáltatási szerződéssel rendelkező társaságok havi, negyedéves, éves egyedi, és konszolidált beszámolóinak összeállítása, a jogszabályoknak megfelelő számviteli szabályozás kialakítása, valamint a megrendelő társaságok részére számviteli tanácsadási szolgáltatás biztosítása.

Ha elhivatott vagy, nagyvállalati tapasztalatra vágysz, nem riadsz meg a számviteli jogszabályoktól és szakmai kihívásoktól, akkor várjuk jelentkezésedet ebbe a csapatba

Amennyiben ezt az állást a MÁV-csoport egyik munkavállalója javasolta számodra, jelentkezésedkor válaszd ki a Munkavállalói ajánlási program pontot és töltsd ki az ajánló adatait

Új munkatársunk feladatai lesznek

- részvétel a társaság készlet leltározásának számviteli folyamataiban

- raktárak készletrendezésével kapcsolatos számviteli tevékenység

- készlet mozgások ellenőrzése

- készlet főkönyvi számlák karbantartása

- a szakterületét érintő könyvelések, elszámolások ellenőrzése, korrekciója

- főkönyvi és analitikus könyvelés

Amire a munkakör betöltéséhez szükség van

- felsőfokú szakirányú állami iskolai végzettség – diploma

- 3 év szakmai tapasztalat

- a szakterületet érintő törvények, jogszabályok naprakész ismerete

- MS Office, különösen Excel felhasználói szintű ismerete (PIVOT táblák, FKERES függvény)

Tulajdonságok, melyek számunkra fontosak

- áttekintés és az összefüggések felismerésének képessége

- elemző, analitikus látásmód

- kiemelkedő problémamegoldó képesség

- helyzetfelismerés és - értékelés képessége

- önálló munkavégzésre való képesség

- kiváló kapcsolatteremtés és együttműködés

- szakmai lényeglátás

Előnyként értékeljük

- mérlegképes könyvelői képesítés

- SAP könyvelési rendszer ismerete

Amit ajánlunk

- hosszú távú foglalkoztatási biztonság

- támogató munkahelyi légkör

- bruttó munkabér 4%-ának megfelelő összegű önkéntes nyugdíjpénztári támogatás havonta

- bruttó 6.016,- Ft /hó önkéntes egészségpénztári tagdíj-kiegészítés munkabérből való legalább nettó 2.000,- Ft /hó tagdíj levonása esetén

- vasúti utazási igazolvány biztosítása (szabályozás szerinti hozzátartozók részére is)

- vállalati országbérlet kedvezményes vásárlása munkavállalóink részére

Munkavégzés helye

Budapest

Munkaidő

Teljes munkaidő

Foglalkoztatás formája

Határozatlan idejű

Vállalati bemutatkozó

Jobban megismernéd társaságunkat és kíváncsi vagy, mire számíthatsz a kiválasztási folyamat során, vagy melyik szervezetbe várunk Téged? Kattints ide és pillants bele feladatainkba, mindennapjainkba