Ügyféltámogatás német nyelven a Fressnapfnál

4 weeks ago

Pécs, Baranya, Hungary Randstad Full time
Cégleírás / Organisation/Department

Multinacionális partnerünk, a FRESSNAPF International Business Services új kollégákat keres csapatába.A FRESSNAPF kollegái állatbarát szakemberek, akik szenvedélyesen szeretik a progresszív megoldásokat és folyamatokat. Ezért keresik az új, hozzáértő, állatszerető kollegájukat, aki a céghez illő mentalitással gondolkodik.

Pozíció leírása / Job description

Ha felsőfokon beszélsz németül, kedveled az állatokat és állatbarát cégeket, illetve úgy érzed, hogy szeretnél emberekkel dolgozni, és kedveled az állatbarát cégeket is, akkor érdemes jelentkezned.

Feladataid lesznek:

Ügyfélkérdések kezelése telefonon, e-mailben vagy chatenA felmerülő problémák időben és hatékonyan történő megoldása.Empatikus, megoldásorientált ügyféltámogatásMegkeresések és panaszok rögzítése, nyilvántartása Együttműködés más csapatokkal a lehető legjobb ügyfélélmény biztosítása érdekébenAzonosítsa az ügyfélélmény javításának lehetőségeit, és adjon visszajelzést a csapatnak. Elvárások / Requirements Folyékony, felsőfokú német nyelvtudás írásban és szóban (nyelvvizsga nem szükséges)Tapasztalat ügyfélkezelésben, minimum 6 hónap Jó kommunikációs készség, telefonhívások professzionális kezeléseTanulási hajlandóságMegoldás-orientált gondolkodásmódFókuszált munkavégzés, a részletekre való odafigyelésselÜgyfélközpontú, pozitív hozzáállás a mindennapi interakciókon keresztülÉrtékesítési készségek és az állatok szereteteMS Office és az SAP alkalmazások ismerete előny, de nem feltételTársalgási szintű angol nyelvtudásNyitottság a shiftekben való munkavégzésre, rotálva 8:00 - 20:00 között, hétfőtől szombatig (kizárólag 5 nap 8 órában) Amit kínálunk / Offer Az állatok szeretete a FRESSNAPF DNS-e - ha van kutyád, hozhatod magaddal dolgozni.Egyedülálló vállalati kultúra - nálunk megtapasztalhatod a nyitottságot, az átláthatóságot és a megbecsülést egy innovatív, dinamikus környezetben - mert szeretjük, amit csinálunk.Itt lehetsz TE - a "te" kultúra az egész vállalatban és minden hierarchikus szinten érvényesül.Rendkívül sikeres üzleti modell és háttér - állandóan terjeszkedünk és folyamatosan növekszünk,, még bizonytalan időkben is.Munka és magánélet egyensúlya, rugalmas munkaidő - nálunk lehetőséged van kihasználni a flexibilis, hibrid munkavégzés előnyeitMert megérdemled - A vonzó juttatási csomag, valamint a különböző kiegészítő szolgáltatások, pl. munkavállalói kedvezmények vagy cafeteria-program, számunkra természetesek.Stay Connected - A kohézió nagyon fontos számunkraWe Care - Munkatársaink jóléte nagyon fontos számunkraAz Te személyes fejlődésed fontos számunkra - tanulási lehetőségek széles skálájával támogatunk Téged. tapasztalat Pályakezdő / Fresh Grad
készségek 2 shiftscustomer care2 műszak
szakmai ismeretek 'Nem igényel speciális végzettséget''No special qualification required'
szükséges végzettség Középiskolai végzettség / High school