kábelszerelő

3 days ago

Budapest, Budapest, Hungary BECK AND PARTNERS Kft. Full time

Megbízónk az alábbi juttatási csomaggal vár:

  • Versenyképes bérezés
  • Betanítási rendszer (minden új kollégának)
  • Stabil bejelentett 8 órás munkaviszony
  • Azonnali kezdési lehetőség
  • Támogatott tanulási lehetőség
  • Kellemes, családias munkahelyi légkör
  • Hosszútávú, biztos munkalehetőség
  • Munkahelyi extrák: zuhanyzási lehetőség, ingyen kávé, üdítő

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Villamosipari szakirányú végzettség (ha más területről érkezel, az sem hátrány)
  • Pontos, megbízható, lelkiismeretes munkavégzés
  • Önállóság, problémamegoldó képesség

Előnyt jelent, de nem feltétel:

  • B kategóriás jogosítvány
  • Erősáramú villamosipari végzettség
  • Hasonló munkaterületen szerzett tapasztalat (pl. villanyszerelő)

A következők lennének a feladatok:

  • KIF és KÖF hálózatok építése, szerelése
  • Meglévő hálózatok bővítése, átalakítása, korszerűsítése
  • Fogyasztásmérők szabványosítása, szerelése
  • KIF/KÖF kábelszerelés
  • Villanyszerelés kis- és nagyfogyasztói hálózatokon és áramszolgáltatói területen

Munkavégzés pontos helye:

  • Budapest

Várjuk jelentkezésedet, hogy együtt formáljuk a jövő energiáját

Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődésed,

küldd el számunka magyar nyelvű önéletrajzod