Szállodai karbantartó

4 weeks ago

Budapest, Budapest, Hungary Corinthia Hotel Budapest Full time

Uplift Your Career with Corinthia Budapest

Főbb feladatok:

  • Az épület, az épületgépészeti és elektromos rendszerek, az épületfelügyeleti rendszer kezelése és ellenőrzése
  • Az épület elektromos berendezéseinek kezelése és javítása
  • A mechanikus és elektromos rendszerek és a hozzájuk tartozó berendezések karbantartása, tesztelése, hibaelhárítása és javítása (pl: vízszivattyúk, tűzoltó és tűzérzékelő rendszerek, melegvízrendszerű kazánok, gőzkazánok, motorvezérlő központok és elektromos kapcsolóberendezések, úszómedencék berendezései, felvonók, világításvezérlők, stb.).
  • Megelőző karbantartások elvégzése és nyilvántartása az éves terv szerint
  • Hozzájárulás a szükséges alkatrészek elérhetőségéhez az üzletmenet folytonosságának biztosítása érdekében
  • A munkatársak feladatainak kiadása, nyomonkövetése és visszaellenőrzése

Elvárások:

  • Villanyszerelő végzettség
  • Legalább 3 év szakmai tapasztalat a főbb feladatoknak megfelelően preferáltan szállodai környezetben
  • Angol nyelvtudás
  • Pontos, precíz, önálló és biztonságos munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Luxus szállodai munkakörnyezet
  • Cafetéria
  • Személyzeti étkezés a munkavégzés során
  • Privát egészségbiztosítás
  • Egyenruha mosoda szolgáltatással
  • Nemzetközi Corinthia kedvezmények
  • Munkavállalói elismerési díjak és események
  • Tanulási és fejlődési lehetőségek

A jelentkezéseket szakmai önéletrajz csatolásával várjuk.

CORINTHIA BUDAPEST, MAGYARORSZÁG

  • Budapest, Hungary Duna Szálloda Zrt. Full time

    Mit jelent számodra a teljes élet? Új lehetőségeket keresel a fejlődésre, szeretnéd egy család tagjának érezni magad, esetleg változást szeretnél elérni a világban?A Marriott International segít, hogy kiteljesedj, függetlenül attól, hogy ezt, hogy definiálod!Csatlakozz a világ első számú szállodaláncához és inspirálódjon...

  • Budapest, Hungary Homoky Hotels Tiliana Hotel Kft. Full time

    , Budapesten a II. kerületben lévő 4 csillagos  szállodánk megbízható, elhivatott munkatársakat keres karbantartó/kertész pozícióra : Megelőző karbantartások elvégzése és nyilvántartásaHavi/heti/napi rendszeres ellenőrzések, hibafeltárások, szükséges beállítások, kisebb javítások elvégzése.Épületgépészeti rendszerek...

  • Budapest, Hungary MAINT MAX Kft. Full time

    , általános karbantartási, javítási feladatok ellátásavalamennyi gépegység és berendezés állapotának folyamatos felügyelete, szükség esetén karbantartási feladatok elvégzésevíz – fűtési - elektromos rendszerek kisebb javításának elvégzése, szakirányú, középfokú végzettség, legalább 1-2 éves szakmai tapasztalatönálló...