IT technikus

4 weeks ago

Budapest, Budapest, Hungary MÁV Szolgáltató Központ Zrt. Full time

Az informatikai szektorban 25 éves tapasztalattal rendelkezünk a végponti eszközök (például PC, notebook, jegykiadó automata, buszfedélzeti informatikai eszközök, nyomtató, tablet, mobil) üzemeltetésétől, az adatközponti szolgáltatásokon keresztül, az alkalmazásfejlesztésig. Országos lefedettségünk, 7/24 órás központi ügyfélszolgálatunk biztosítja megrendelőink számára a mindig elérhető informatikai szolgáltatást, amelyet ISO 9001:2015 minőségirányítási rendszerünk is garantál.

Érdekel, milyen egy folyamatosan fejlődő környezetben, Magyarország egyik legnagyobb SSC-jénél dolgozni? Jelentkezz hozzánk és legyél Te csaptunk legújabb tagja

Amennyiben ezt az állást a MÁV-csoport egyik munkavállalója javasolta számodra, jelentkezésedkor válaszd ki a Munkavállalói ajánlási program pontot és töltsd ki az ajánló adatait

Új munkatársunk feladatai lesznek

- számítógépek Tábla PC-k és perifériáik üzemeltetésének támogatása

- okostelefonok és perifériáik üzemeltetése, karbantartása

- operációs rendszerek, felhasználói szoftverek telepítése

- felsorolt feladatokhoz kötődő adminisztrációs feladatok ellátása

Amire a munkakör betöltéséhez szükség van

- befejezett szakirányú középfokú végzettség, vagy általános középfokú végzettség (érettségi) és szakirányú tanfolyam

- MS Windows operációs és irodai rendszerek ismerete

- Android mobil operációs rendszer ismerete

MS Office szoftvercsomag ismerete

- számítógépek hardverek ismerete

- legalább 1 év szakmai gyakorlat

- "B" kategóriás jogosítvány

Tulajdonságok, melyek számunkra fontosak

- önálló, precíz munkavégzésre való képesség és hajlandóság

- rendszerszemlélet

- szakmai összefoglaló, lényeglátó képesség

- ügyfélorientált kommunikációs készség

Amit ajánlunk

- hosszú távú foglalkoztatási biztonság

- támogató munkahelyi légkör

- bruttó munkabér 4%-ának megfelelő összegű önkéntes nyugdíjpénztári támogatás havonta

- bruttó 6.016,- Ft /hó önkéntes egészségpénztári tagdíj-kiegészítés munkabérből való legalább nettó 2.000,- Ft /hó tagdíj levonása esetén

- vasúti utazási igazolvány biztosítása (szabályozás szerinti hozzátartozók részére is)

- vállalati országbérlet kedvezményes vásárlása munkavállalóink részére

Munkavégzés helye

Budapest

Munkaidő

Teljes munkaidő

Foglalkoztatás formája

Határozatlan idejű

Vállalati bemutatkozó

Jobban megismernéd társaságunkat és kíváncsi vagy, mire számíthatsz a kiválasztási folyamat során, vagy melyik szervezetbe várunk Téged? Kattints ide és pillants bele feladatainkba, mindennapjainkba