Industrial Engineer

4 weeks ago

Győr, Győr-Moson-Sopron, Hungary Dana Incorporated Full time
A munkakör célja:

A vállalat elektromos hajtások – motor szerelde területén autóipari szabványnak megfeleltetett gyártási, anyagáramlási folyamatok kialakítása, hatékonyságának növelése.

Főbb feladatok:
  • Új termék, gyártási folyamat bevezetése esetén az értékáram kialakításában való aktív részvétel, a szükséges létszám, erőforrás (gép, ember, alapanyag) meghatározása;
  • Gyártócellák, WIP területek layoutjainak, anyagáramlási folyamatainak tervezése hatékonysági, biztonsági és ergonómiai szempontok figyelembevételével;
  • Gyártósori szimulációk elkészítése;
  • Avix, MTM elemzési, gyártósziget kiegyensúlyozási folyamat működtetése, ütemidő számítás, ciklusidő/standard idő meghatározás, rendszeres ciklusidőfejlesztési workshopok szervezése, kiértékelés, intézkedések meghozatala;
  • LEAN eljárások fejlesztése, üzemeltetése a DOS rendszerrel összhangban, LEAN elvek oktatása, dolgozók fejlesztése
  • LEAN KPI-ok felállítása, folyamat monitorozása, fejlesztése
  • VSM Fejlesztési projectek vezetése, fejlesztések bevezetése az érvényben lévő változásmenedzsment folyamat alapján;
  • Költségelemzés
Elvárások:
  • Felsőfokú gépész/villamosmérnöki/mechatronikai/ipari mérnöki végzettség;
  • Precíziós autóipari termékek összeszerelésében jártasság;
  • Layout tervezési tapasztalat, Siemens Plant simulation gyakorlati ismeretek;
  • MTM, Refa, egyéb időmérési technikák gyakorlati ismerete;
  • Műszaki rajzok olvasása és megértése;
  • Kommunikációs szintű aktív angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt;
  • Önálló, precíz feladat elvégzés;
Amit a leendő munkaadója kínál:
  • Multinacionális vállalati kultúra megismerése;
  • Fiatalos, lendületes, motivált csapat;
  • Kiváló munkakörülmények;
  • Hosszú távú munkalehetőség;
  • Versenyképes bérezés;
  • Kedvezményes étkezési lehetőség;

  • Controller Sales

    4 weeks ago

    Job PurposeJob Description- Intercompany business (transfer pricing), allocation• Controlling of the global areas of marketing, IT, purchasing, facility management (support functions) • Planning, forecasting and budget control of costs and investments for the responsible areas• Support month-end closing• Area-related performance of profitability...

  • Győr, Győr-Moson-Sopron, Hungary Trenkwalder Magyarország Full time

    On behalf of our multinational Client we are currently looking for a commodity manager Job DescriptionDriving a cross-functional supplier management to win the bestsuppliers and guarantee optimal supply chain with target of highest quality and availibilitySupplier management includes: selection of suppliers, - qualification, - release, - evaluation, -...

  • Győr, Hungary Trenkwalder Magyarország Full time