hirdetéskezelő munkatárs

2 months ago

Budapest, Budapest, Hungary BECK AND PARTNERS Kft. Full time

Főbb feladataid lesznek:

  • Partnereink által igényelt álláshirdetések megírása, szerkesztése és közzététele.
  • A hirdetések teljeskörű kezelése: állásértesítő hírlevelek kiküldése a megfelelő célközönség számára, önéletrajzok előszűrése meghatározott paraméterek alapján, munkád adminisztrálása Excel-ben.
  • Idővel, kapcsolattartás partnereinkkel szóban-írásban, hirdetésekkel kapcsolatos ügyintézés.

Amit Tőled elvárunk:

  • Minimum 1 diploma megléte - terület nem számít.
  • Minimum 1 év egybefüggő munkatapasztalat - terület nem számít, de preferált a HR területe, vagy valamilyen adminisztrációs, irodai területen szerzett tapasztalat.
  • Angol nyelvtudás - minimum írásbeli középfok.
  • Pontos, precíz adminisztráció vezetésére való képesség.
  • MS Office programok felhasználószintű ismerete.

Amit cserébe kínálni tudunk:

  • Korrekt alapbér, melyet minden hónapban kiegészít plusz juttatásként bevétellel arányos bónusz.
  • Cafeteria, SZÉP kártya - havi nettó Ft.
  • Kellemes irodai környezet - irodánk a 11. kerületben, zöldövezetben található meg, klimatizált és modern berendezésű.
  • Minden eszköz, ami a munkádhoz szükséges: laptop, telefon.
  • Csapatépítő programok és folyamatos szakmai képzések.
  • Próbaidőt követően HO megbeszélés alapján.

Munkavégzés pontos helye: 1119 Budapest, Bártfai utca 15-17.

Kiválasztási folyamat:

  1. Amennyiben önéletrajzod alapján alkalmasnak találunk, egy telefonos előszűrő interjú időpontot egyeztet veled kollégánk.
  2. A telefonos egyeztetés, ha pozitívan alakul, meghívunk egy személyes interjúra, ahol találkozni fogsz közvetlen feletteseddel és ki kell majd töltened 1 tesztet is.
  3. Ha a kettes pontban írt körön jól teljesítesz ügyvezető igazgatónk fog utolsó körben meghallgatni téged, ami egyben az utolsó körünk is lesz.
  4. Akkor is kapni fogsz tőlünk írásos visszajelzést, ha valamely pontnál nem rád esik a választásunk.

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet és te magad is szívesen írnál ilyen és ehhez hasonló hirdetéseket, akkor várjuk magyar nyelvű önéletrajzodat az alábbi "JELENTKEZÉS" gombra kattintva.

  • Budapest, Budapest, Hungary BECK AND PARTNERS Kft. Full time

    Főbb feladataid lesznek: Partnereink által igényelt álláshirdetések megírása, szerkesztése és közzététele. A hirdetések teljeskörű kezelése: állásértesítő hírlevelek kiküldése a megfelelő célközönség számára, önéletrajzok előszűrése meghatározott paraméterek alapján, munkád adminisztrálása Excel-ben. Idővel,...