B2C Ügyfélszolgálati Csoportvezető

3 weeks ago

Budapest, Budapest, Hungary MOHU MOL Hulladékgazdálkodási Zrt. Full time

Szeretnél részt venni a Magyarországi Hulladékgazdálkodás átalakításában?

Szeretnél olyan szervezetet építeni aminek alapjait közösen rakjuk le és munkánk sikerét vevőink elégedettsége jelzi vissza?

Szeretnél egy olyan csapat tagja lenni ahol Rád és a tudásodra értékként tekintenek?

Akkor itt a helyed jelentkezz ....

A MOHU Zrt. az alábbi pozícióba keres új munkatársat:

B2C Ügyfélszolgálati Csoportvezető budapesti székhellyel.

A kolléga szakmailag koordinálja a MOHU Hulladékgazdálkodási Közszolgáltatást támogató ügyfélszolgálati tevékenység napi működését, közreműködik kiemelt és hatósági ügyek kezelésében, valamint hozzájárul a hosszútávú stratégia kialakításához és implementálásához, melynek célja a minél hatékonyabb és eredményes működés elérése az ügyfélélmény emelésével.

Főbb feladataid:

· A közszolgáltatást támogató szolgáltatással foglalkozó ügyfélszolgálatok közötti együttműködés koordinálása és az alvállalkozók támogatása az ügyfelek kiszolgálásában.

· Támogatni a szakértő kollégákat a kiemelt és hatósági ügyek kezelésében és megválaszolásában.

· Irányítani az ügyfélszolgálatok külső szabályozási környezetének és keretrendszerének megértését, változások implementálását.

· Részvétel a közszolgáltatási folyamat belső szabályozásának folyamatos fejlesztésében.

· Koordinálni a jelenlegi folyamatok felmérését, és javaslatot tenni a B2C Ügyfélszolgálati tevékenység fejlesztési irányaira.

· Együttműködni a kollégákkal a belső folyamatok leghatékonyabb kialakításában.

· Hosszútávú közszolgáltatási és ügyfélszolgálati stratégia kialakítása és az implementálás vezetése.

· Ügyfélszolgálati folyamatok digitalizálásának vizsgálata.

· Koordinálni és folyamatosan fejleszteni a közszolgáltatási ügyfélszolgálatok teljesítménymenedzsment rendszerét.

· Közreműködni az új kollégák kiválasztásában, koordinálni a betanításukat a területre, valamint a tudásmegosztást szervezeten belül.

· Vezetni a közszolgáltatással kapcsolatos panaszkezelési folyamatot és összefogni a hatósági vagy kiemelt ügyek kezelését.

Téged keresünk, ha:

  • felsőfokú végzettséggel rendelkezel,
  • minimum 5 év szakmai tapasztalattal rendelkezel, amiből minimum 2 évet ügyfélszolgálati szakértő vagy csoportvezetői pozícióban töltöttél,
  • nem okoz gondol az angol nyelv legalább középszintű (B2) használata írásban és szóban,
  • komplex gondolkodásmód, gyors problémamegoldó képesség és agilitás jellemez,
  • nem ismeretlen számodra a projekt menedzsment világa,
  • jól kommunikálsz szóban és írásban a hierarchia minden szintjén,
  • ismered az ügyfélszolgálati rendszereket és szoftvereket legalább felhasználói szinten, az SAP, illetve SalesForce tapasztalat előny

Amit kínálni tudunk:

  • Érdekes, komplex feladat, ahol valóban értéket teremthetsz
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Inspiráló munkakörnyezet

  • Budapest, Budapest, Hungary MOHU MOL Hulladékgazdálkodási Zrt. Full time

    Szeretnél részt venni a Magyarországi Hulladékgazdálkodás átalakításában?Szeretnél olyan szervezetet építeni aminek alapjait közösen rakjuk le és munkánk sikerét vevőink elégedettsége jelzi vissza?Szeretnél egy olyan csapat tagja lenni ahol Rád és a tudásodra értékként tekintenek?Akkor itt a helyed, jelentkezz .... A MOHU Zrt. az...