OTC Orvoslátogató

Found in: beBee jobs HU - 2 weeks ago

Budapest, Budapest, Hungary HAYS Hungary Kft. Full time

Az Ön új munkaadója

OTC Orvos- és patikalátogatót keresünk Budapest és Pest megye északi részére, Nógrád és Heves megyébe 2+ év tapasztalattal egy gyógyszeripari partnercégünk részére.

Az Ön feladatai

  • Háziorvosok, pszchiáterek, fül-orr-gégészek, patikák és gyermekorvosok felkeresése a területen
  • A cég termékpalettájának bemutatása számukra
  • Termékportfólió promotálása
  • Értékesítési terv elérése a régióban

Amire a sikerhez szüksége van

  • 2 (vagy több) év orvos és/vagy patikalátogatásban szerzett tapasztalat
  • Gyógyszer értékesítéshez megfelelő végzettség
  • Érvényes B típusú vezetői engedély

Mire számíthat a partnerünktől

  • Versenyképes alapbér, bónusz lehetőség
  • Cafeteria
  • Alkalmazotti jogviszony
  • Céges autó magán használatra is

Mit kell tennie most

Amennyiben érdekesnek találta a lehetőséget, kattintson a 'Jelentkezem' gombra és küldje el nekünk frissített önéletrajzát.