Bérszámfejtő gyakornok

1 month ago

Budapest, Budapest, Hungary WHC Személyzeti Tanácsadó Kft. Full time

Pozíció leírása:

Megbízónk Európa vezető számviteli, könyvvizsgálói, adószakértői, bérszámfejtési tevékenységet ellátó vállalata, mely magas minőségben nyújt pénzügyi szolgáltatásokat multinacionális partnerei részére. Keressük azt a lelkes csapattagot, aki egy támogató közösségben szeretné elméleti és gyakorlati tudását bővíteni, és akinek fontos, hogy egy olyan vállalatnál indítsa karrierjét, amely szakmai körökben és az ügyfelek által egyaránt elismert. A budapesti szervezet bővülése kapcsán várjuk leendő gyakornokaink jelentkezését

Feladatok:

  • Támogatod a bérszámfejtő csapat munkáját legalább heti 30 órában
  • Tapasztalatot szerzel a napi bérszámfejtési feladatokban
  • Segíted a riportok összeállítását
  • Számolj velünk

Amit kínálunk:

  • Bruttó 1950 Ft órabér
  • Céges mobiltelefon, laptop
  • Segítőkész, támogató, szakmailag felkészült csapat
  • Ügyelünk arra, hogy élvezd is, amit csinálsz
  • Hosszútávú diákmunka lehetőség

Elvárások:

  • Bennünket keresel, ha komolyan érdekel a bérszámfejtési irány
  • Humán erőforrás alapszakon, gazdálkodási és menedzsment vagy pénzügy-számvitel szakon tanulsz
  • Szívesen használnád társalgási szintű angolod, szereted azokat a feladatokat, amik precizitást, logikus gondolkodást és odafigyelést igényelnek
  • Rendelkezel nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal
  • Örülünk, ha jóban vagy az Excellel kipróbáltad már magad hasonló területen

  • Budapest, Budapest, Hungary Mind-Diák Szövetkezet Full time

    A Process Solutions Csoportot Arthur Andersen alapította. Ma már az európai régió dinamikusan és gyorsan növekvő, teljesen független számviteli szolgáltatójaként működnek. Saját irodáik és kipróbált partnerhálózatuk révén Európa legtöbb országában nyújtanak magas színvonalú pénzügyi és számviteli szolgáltatásokat...

  • Budapest, Hungary MADS Iskolaszövetkezet Full time

    Bérszámfejtő gyakornok diákmunka - Process Solutions Csoport - Br. 1950 Ft/óraLeírás: Keressük azokat a lelkes hallgatókat, akik egy támogató közösségben szeretnék elméleti és gyakorlati tudásukat bővíteni, és akiknek fontos, hogy egy olyan vállalatnál indítsák karrierjüket, amely szakmai körökben és az ügyfelek által egyaránt...

  • Budapest, Hungary Mind-Diák Szövetkezet Full time