Partnerkapcsolati gyakornok

3 weeks ago

Budapest, Budapest, Hungary MOL Nyrt. Full time

Készen állsz a kihívásra, hogy Magyarország és a régió egyik meghatározó cégénél dolgozz?

Építsd tudatosan a karriered már az egyetemi éveid alatt is

Legyél Te is részese egy kiváló csapatnak, legyél Te is MOHU-gyakornok

Csatlakozz a MOL Group csapatához

pozícióban

Feladatok:

· Régiókoordinátorokkal való kapcsolattartás - igények kiszolgálása, kérdések megválaszolása

· Ügyfélszolgálati munkatársakkal való együttműködés

· B2B eseti ügyfélproblémákra való megoldás kidolgozása

· Excelben táblázatkimutatás, adathalmazokkal való dolgozás, különböző riportok összeállítása

· Szerződéstételek módosítása Salesforce rendszerben

· Szerződésmellékletek összeállítása, szerződésnyilvántartás

Elvárások:

· Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony

· Heti minimum 20-25 óra munkavégzés

· Felhasználói szintű Excel tudás

· Problémamegoldó képesség

· Kitűnő kommunikációs képesség

· Megbízható, önálló, precíz munkavégzés

· Salesforce ismeret előny

Amit ajánlunk:

· Hosszú távú munkalehetőség vár nálunk: végzést követően a friss diplomásoknak szóló Growww programba tudsz jelentkezni.

· Igazi szakmai feladatok várnak rád, bevonunk az aktuális projektekbe

· Rugalmas időbeosztás, hogy az egyetemen is tudj teljesíteni

· Szakmai gyakorlat leigazolása

· Versenyképes fizetés, mellette céges Iphone, laptop jár

· Részvétel több MOL rendezvényen

Munkavégzés helye: 1117 Budapest, Galvani út