Iratkezelési Szakértő

20 hours ago

Budapest, Budapest, Hungary MOHU MOL Hulladékgazdálkodási Zrt. Full time

Szeretnél részt venni a Magyarországi Hulladékgazdálkodás átalakításában?

Szeretnél olyan szervezetet építeni aminek alapjait közösen rakjuk le és munkánk sikerét vevőink elégedettsége jelzi vissza?

Szeretnél egy olyan csapat tagja lenni ahol Rád és a tudásodra értékként tekintenek?

Akkor itt a helyed, jelentkezz

A MOHU Zrt. az alábbi pozícióba keres új munkatársat:

Iratkezelési szakértő

budapesti székhellyel.

Az új kollégaa MOL Nyrt. és a MOHUMOL Hulladékgazdálkodási Zrt. iratkezelésére vonatkozó irányelveinek megfelelően végzi a küldeménykezeléssel, valamint a dokumentumok kezeléséhez kapcsolódó iratkezeléssel összefüggő feladatokat.

Főbb feladatok:

A papír alapú és az elektronikus iratokat egységes struktúrában kezelő hálózati rendszer működtetése valamint annak biztosítása, hogy az iratok és kapcsolódó mellékleteik azonosítható formában ellenőrizhetőek és visszakereshetőek legyenek.Átlátja és szükség esetén koordinálja kimenő küldemények kezelése esetén az expediálási adatok szerinti borítékolást és postázást, a futárküldemények kézbesítését.Monitorozza és szükség esetén felügyeli a papír alapú és elektronikus iratok átmeneti irattárban történő tárolását és a Szabályzatban rögzített időközönkénti átadását a Központi irattárnak.Részvétel iratkezelési adatszolgáltatásokban, oktatásokban.Részt vesz az irattári- és selejtezési tervek végrehajtásának koordinálásában.A MOHU iratkezelési feladataihoz kapcsolódó eseti projetekben való részvétel.A kapcsolódó MOHU szervezeteinek valamint a külsős partnereknek szakmai támogatása. Tevékenyen részt vesz az iratkezelési szabályzat, irattári- és selejtezési tervek kialakításában, valamint jóváhagyatásában és azt követően releváns oktatási anyagok elkészítésében és az érintett szervezetek oktatásában.

Téged keresünk, ha:

min. 1-3 év ügyviteli/irattári vagy küldeménykezelői területen szerzett tapasztalat felsőfokú végzettség előnyt jelentoktatások lebonyolításában szerzett és nagyvállalati tapasztalat előnyt jelentönálló munkavégzés és lényeglátó, strukturált gondolkodás jellemezMS Office felhasználói szintű ismerete valamint tanúsított iratkezelő rendszerek ismereteaz angol nyelvtudás előnyt jelent

Amit kínálni tudunk:

Érdekes, komplex feladat, ahol valóban értéket teremthetszVersenyképes juttatási csomagInspiráló munkakörnyezet

  • Budapest, Hungary MOHU MOL Hulladékgazdálkodási Zrt. Full time

    Szeretnél részt venni a Magyarországi Hulladékgazdálkodás átalakításában? Szeretnél olyan szervezetet építeni aminek alapjait közösen rakjuk le és munkánk sikerét vevőink elégedettsége jelzi vissza? Szeretnél egy olyan csapat tagja lenni ahol Rád és a tudásodra értékként tekintenek? Akkor itt a helyed, jelentkezz! A MOHU Zrt....