SzervizmÉrnÖk (kompresszortechnika)

3 weeks ago

Budapest, Hungary BECK AND PARTNERS Kft. Full time

Feladatok: Ügyfelek telephelyén kompresszorok (gáz- és ipari levegő kompresszor) telepítése, beüzemelése, karbantartása, szervizelése Szervizelési munkákhoz kapcsolódó dokumentálás, adminisztráció Kapcsolattartás az ügyfelekkel helyszíni szervizmunkák során Alkatrészek és eszközök igénylése a raktárból előzetesen Alkatrészkészlet figyelemmel kísérése, beszerzési igény feladása Szoros együttműködés az értékesítéssel és mérnökséggel Elvárások: Gépészmérnök végzettség Angol nyelvtudás B kategóriás jogosítvány Utazási hajlandóság Ügyfélfókusz és rugalmasság Előny: 1-2 év szakmai tapasztalat Amit kínálnak: Szakmai képzések kompresszor- és hidrogéntechnológia területén Versenyképes alapbér és túlóra elszámolás Szakmai fejlődési lehetőség Változatos projektek és széles hazai és nemzetközi beszállítói és ügyfélkör Önálló munkavégzés utazással Új technológiákat gyorsan elsajátító agilis szervezet Magyar tulajdonú jövőálló vállalat Munkavégzés pontos helye: Országos, regionális munkavégzéssel.

Amennyiben az álláslehetőség felkeltette az érdeklődését, küldje el számunkra lehetőleg fényképes, magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi „Jelentkezés” gombra kattintva

  • Budapest, Hungary BECK AND PARTNERS Kft. Full time

    Feladatok:Ügyfelek telephelyén kompresszorok (gáz- és ipari levegő kompresszor) telepítése, beüzemelése, karbantartása, szervizeléseSzervizelési munkákhoz kapcsolódó dokumentálás, adminisztrációKapcsolattartás az ügyfelekkel helyszíni szervizmunkák soránAlkatrészek és eszközök igénylése a raktárból...