Repülőgép jégtelenítő

1 week ago

Budapest, Hungary Menzies Aviation (Hungary) Kft. Full time
, Szereted a pörgős és változatos feladatokat és vonz a repülőterek izgalmas világa?

Akkor csatlakozz a Menzies Aviation Kft. csapatához, az idei téli szezonban Repülőgép Jégtelenítő Operátor pozícióba

Mi lesz a feladatod Jégtelenítő Operátorként?

Téli időszakban a repülőgép felületére lerakódott hó és jég eltávolítása egy speciális jármű segítségével az indulás előtt. Ez egy fontos és precíz folyamat, hiszen a repülőgépek nem szállhatnak fel úgy, hogy fagyott szennyeződés van a szárnyain.

Kicsit bővebben a feladataidról:
  • A Rád bízott jégtelenítő autót minden műszak kezdetén Te ellenőrződ le és készíted fel a műszakra.
  • Meghatározod a jégmentesítés folyamatát, ismerve a napi időjárási körülményeket.
  • Egyeztettetsz a légijármű személyzettel és a csapat vezetőjével a jégtelenítés menetéről
  • Elvégzed a repülőgép jégmentesítését a járat indulása előtt, egy speciális jégtelenítő autóval.
  • Le ellenőrződ a repülőgépet indulás előtt, hogy nem található rajta fagyott lerakodás

A csapatról:
Több mint 200 repülőtéren vagyunk jelen, és már Budapesten is 500 fős csapattal dolgozunk.
Sokan vagyunk, a társaság összetartó, biztos, hogy te is meg fogod találni a saját társaságodat, leendő barátaidat.

Pár dolog, amire készülj fel:
  • Időnként lesznek túlóráid, de ezeket korrektül ki fogjuk fizetni A repülőtér egy ilyen üzem, járatkésés, - törlés esetén előfordulhat, hogy bent kell maradnod tovább.
  • A beosztásod a repülőgépek menetrendjéhez fog igazodni, amit minden hónap 20. napján kézhez kapsz a teljes következő hónapra vonatkozóan. Havonta általában egy szabad hétvégével tudsz kalkulálni. A szabadnapjaid többsége hétköznapra fog esni, legalább tudsz hivatalos ügyeket is intézni :)
  • Több műszakban fogsz dolgozni. Viszont, ha 22:00 után végzel vagy 06:00 előtt kezdődik a műszakod, akkor fizetjük a taxi költségedet, hogy mielőbb hazaérj. Ha autóval jönnél, a repülőtéri parkolási költségedet is mi álljuk
  • Sokat fogsz tanulni az első pár hónapban, és később is lesznek váratlan helyzetek, de a kollégák és az oktatók mindig a segítségedre lesznek.
, Mikor érdemes hozzánk jelentkezned?
  • Ha van legalább középfokú végzettséged
  • Van C kategóriás jogosítványod
  • Ha jól tudsz alkalmazkodni a változatos munkaidőhöz és nem vagy stresszes alkat
  • Ha szeretsz csapatban dolgozni, de képes vagy önálló döntéseket is hozni
  • Ha nem okoz gondot, hogy akár hidegben, hóban, esőben is kell dolgoznod
  • A többit mi majd megtanítjuk neked
, Előnyt jelent, ha:
  • Van már tapasztalatod a Repülőgép Jégtelenítés terén
  • Kommunikáció szinten beszélsz angolul
  • Van OKJ Emelőgép Vizsgád
, Ezért éri meg nálunk dolgozni:
  • A fizetésedet bónuszokkal, extra jutalmakkal egészítjük ki, hogy megköszönjük a jó munkádat.
  • 18:00-06:00 közötti munkavégzés esetén az alapbéredet 40%-os bérpótlékkal egészítjük ki.
  • Cafeteria - már a második hónaptól, Szép kártyára fogod kapni.
  • Számos hazai wellness szállodába foglalhatsz szállást kedvezményesen, illetve kedvezményesen vásárolhatsz fitnesz vagy uszoda bérletet is.
  • Kényelmes és elegáns megjelenésű munkaruha szettet kapsz a belépési csomag részeként.
  • A túlóráidat mindig korrektül kifizetjük
  • Folyamatos fejlődési és előrelépési lehetőség vár rád Mi örülünk, ha valaki ambiciózus, és itt a nyelvtudásodat is aktívan fogod használni és fejleszteni.

  • Budapest, Budapest, Hungary Menzies Aviation (Hungary) Kft. Full time

    Üdvözöljük a Menzies Aviation (Hungary) Kft.-nél!Az alegységünk a repülőtereken dolgozik, és a jégtelenítési feladatokat ellátó csapatunkhoz keresünk új tagokat.A feladatok:A repülőgépek jégtelenítését végzi, amely fontos a biztonság és a minőség szempontjából.A jégtelenítési folyamatot ellenőrzi és...