Területfejlesztési értékesítő

3 weeks ago

Budapest, Hungary HelloPay Zrt. Full time

HelloPay innovatív készpénzmentes fizetési megoldásokat kínál partnereinek. Büszkék vagyunk arra, hogy folyamatosan bővül azon vendéglátóhelyek, koncerthelyszínek, rendezvények és fesztiválok köre, ahol a HelloPay jelen van szolgáltatásaival és hozzásegítjük partnereinket a sikeres üzletmenetük biztosításához, hiszen a cashless fizetés a DNS-ünkben van
Missziónk a HelloPay-nél: az intelligens és innovatív pénzügyi megoldásainkon keresztül optimalizáljuk az üzleti folyamatokat, transzparens és előre mutató készpénzmentes fizetési megoldásokat kínálunk ügyfeleinknek.Ha hiszel a cashless szemléletben, a fenntarthatóságban, továbbá, ha szeretnél dinamikusan fejlődő vállalkozásnál dolgozni, és érdekel egy gyorsan fejlődő iparág akkor nálunk a helyed
Alapelvünk, hogy az innovatív vállalati kultúránkban kibontakoztathatod a kreativitásodat, a tudásodat és támogató munkakörnyezetünk motivál arra, hogy nap mint nap jobban, eredményesebben és elégedettebben dolgozz nálunk.

Az új kollégánk Területfejlesztési képviselő (HoReCa Hunter) pozícióban biztosítja szolgáltatásaink értékesítését az új partnereink számára. Önálló, megbízható és szereti a változatos kihívásokat. Vénájában van az értékesítés, szereti és szívesen csinálja az ehhez kapcsolódó feladatokat. Ha úgy érzed, hogy passzol hozzád a leírás és van már min. 2-3 év HORECA szektorban eltöltött szakmai tapasztalatod, akkor csatlakozz hozzánk

Az új kollégánk feladatai lesznek:

  • Vendéglátóipari szolgáltatásaink bemutatása és képviselete főként HoReCa szektorban
  • Új ügyfelek felkutatása és folyamatos aktív értékesítés
  • Újonnan csatlakozó partnereinkkel való szoros együttműködés, aktív támogatásuk az első időszakban
  • Meglévő partnereinkkel való jó szakmai kapcsolat fenntartása
  • Folyamatfejlesztési és termék javaslatok az ügyfeleink visszajelzései alapján
  • Közreműködés a Horeca stratégia kivitelezésében
  • CRM rendszer naprakészen tartása és az értékesítési folyamatok adminisztrációja

Te hiányzol a csapatunkból, ha:

  • Rendelkezel már min. 2-3 éves HoReCa szektorban szerzett, vendéglátóipari tapasztalattal és aktív kapcsolatrendszerrel
  • Érdeklődsz a technológiai, készpénzmentes innovációk és pénzügyi szektor iránt
  • Minimum középfokú végzettséggel rendelkezel
  • Van B kategóriás jogosítványod és rendszeres vezetési gyakorlatod
  • Valóban kiváló kommunikációs és tárgyalási készséged van
  • Önállóan és precízen végzed a munkád, jól és hatékonyan kezeled a felmerülő problémákat
  • Nyitott és igazi csapatjátékos vagy
  • Ügyfélközpontú a gondolkodásmódod és jó a kapcsolatépítő képességgel rendelkezel
  • Középfokú angol nyelvtudással rendelkezel
  • Ha elsősorban hasonló területen, termék vagy szolgáltatás értékesítésében van tapasztalatod HoReCa szektorban
  • Felsőfokú végzettséggel rendelkezel
  • Ha ismered és használtad már a MiniCRM-et

Szeretni fogsz nálunk dolgozni, mert:

  • Teljeskörű oktatást és betanítást nyújtunk az új munkavállalóinknak
  • Valóban fiatalos, lendületes csapatunk van, akik egytől egyig elhivatottak a HelloPay és a saját feladataik iránt
  • Stabil, folyamatosan fejlődő és növekvő vállalati háttérrel rendelkezünk
  • Versenyképes fizetési csomagot kínálunk, bónusz lehetőséggel
  • Természetesen biztosítjuk a munkavégzéshez szükséges eszközöket
  • Innovatív piaci területen tevékenykedünk, így egészen biztosan egyik nap sem lesz unalmas nálunk
  • Home office lehetőséget biztosítunk a feladatok függvényében
  • Munka mellett fontosnak tartjuk a feltöltődés és kikapcsolódás szerepét is, így rendszeresen tartunk csapatépítőket, ahol más környezetben is minőségi időt tölthetünk együtt a kollégáinkkal

  • Budapest, Budapest, Hungary HelloPay Zrt. Full time

    A HelloPay Innovatív Készpénzmentes Fizetési MegoldásokértA HelloPay Zrt. innovatív készpénzmentes fizetési megoldásokat kínál partnereinek. Büszkék vagyunk arra, hogy folyamatosan bővül azon vendéglátóhelyek, koncerthelyszínek, rendezvények és fesztiválok köre, ahol a HelloPay jelen van szolgáltatásaival és hozzásegítjük...