VÁMÜGYINTÉZŐ - BESZERZŐ

1 week ago

Budapest, Hungary BHE Bonn Hungary Elektronikai Kft. Full time
A BHE Bonn Hungary Elektronikai Kft. rádiófrekvenciás és mikrohullámú berendezéseket tervező és gyártó vállalat.
A világ közel 30 országába exportálunk innovatív, magas technológiai tudással előállított termékeket elsősorban a vészhelyzeti kommunikáció, a védelmi ipar és az űripar számára.,
  • Vámkezelések intézése
  • Vámellenőrzések és vámengedélyek koordinálása
  • Vámügyi szabályok és törvények naprakész követése és alkalmazása
  • Kapcsolattartás vámügynökséggel (email, telefon)
  • Szoros együttműködés a vámügyi feladatokban érintett osztályokkal (kereskedelem, pénzügy)
  • Elektronikai és mechanikai alkatrészek, gyártási segédanyagok beszerzése
  • Beszerzési, készletgazdálkodási feladatok,
  • Új partnerekkel való kapcsolatfelvétel és a meglévő partneri hálózat kezelése
  • Árajánlatok bekérése és kiértékelése, beszerzési forrás kiválasztása
  • Reklamációs ügyintézés
  • Egyéb adminisztratív feladatok ellátása, telefonok kezelése
, TÉGED KERESÜNK, HA
  • Vámügyintézői és szakirányú (beszerzés/logisztika) végzettséggel rendelkezel
  • Legalább középfokon kommunikálsz angolul (szóban, írásban egyaránt)
  • Hasonló területen szerzett minimum 1-2 év releváns szakmai tapasztalatod van
  • Vállalatirányítási rendszerben szerzett munkatapasztalattal rendelkezel (IFS ismeret előny)
, , MIÉRT NAGYSZERŰ MUNKAHELY A BHE?
  • Versenyképes fizetést és számos béren kívüli juttatást adunk
  • Próbaidő után home office lehetőséget biztosítunk (maximum 2 nap/hét)
  • Családias, támogató munkakörnyezet vesz körül
  • Folyamatos fejlődési és tanulási lehetőséget biztosítunk
  • Változatos feladataid lesznek

  • Budapest, Budapest, Hungary BHE Bonn Hungary Elektronikai Kft. Full time

    ÁllásleírásA BHE Bonn Hungary Elektronikai Kft. egy innovatív vállalat, amely rádiófrekvenciás és mikrohullámú berendezéseket tervez és gyárt. A világ közel 30 országába exportálunk magas technológiai tudással előállított termékeket, elsősorban a vészhelyzeti kommunikáció, a védelmi ipar és az űripar számára.Fő...