Ingatlanközvetítő asszisztens

4 weeks ago

Budapest, Hungary Pure Profitto kft. Full time

INGATLAN TANÁCSADÓ

Amennyiben biztos munkahelyet keresel, kiemelkedő kereseti- és karrierlehetőséggel, akkor ez a munka RÁD vár Nálunk nincsenek rejtett költségek, fix fizetéssel, bejelentett munkaviszonyba keressük új kollégánkat akár azonnali kezdéssel 13. kerület Újlipótvárosi irodánkban

Feladatok

- Lehetséges ügyfelek feltérképezése
- Kapcsolattartás a már meglévő partnerekkel
- Ingatlanok felmérése, bemutatása
- Eredményes tranzakciók elősegítése

Amit kínálunk

- Bejelentett, teljes munkaidős, főállású munkakör
- Fix kezdő fizetés és kimagasló jutalék
- Karrierlehetőség
- Változatos, önálló munka
- Teljes körű, ingyenes képzés
- Fiatalos, dinamikus csapat

Elvárások

- Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
- Pozitív gondolkodásmód
- Kitartás, szorgalom
- Minimum középfokú végzettség

Előny de nem feltétel
- Nyelvismeret
- Értékesítési tapasztalat

Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Munkavégzés helye: Budapest, 13. kerület, Újlipótváros

Jelentkezés a bpvm3@tecnocasa.hu email címre küldött életrajzzal lehetséges.