Árkád-Sugár Bevásárlóközpontba- Újságos-Lottózó Üzletbe Eladó

4 weeks ago

Budapest, Hungary PosInfo Solutions Kft Full time

Munkatársat keresünk:

ÁRKÁD-SUGÁR BEVÁSÁRLÓKÖZPONTBA ÚJSÁGOS LOTTÓZÓ ÜZLETBE:

PÉNZTÁROS-ELADÓ pozícióba Munkatársakat keresünk.

Bejelentett  hosszú távú munka.

 8 órás Munkabeosztásban.

Főbb feladatok, munkák:

-A  Vevők udvarias, gyors, kiszolgálása
-Pénz,pénztárgép kezelése
-Áruátvétel
-Napi nyitás illetve zárási folyamatok elvégzése
-Üzlet tisztántartása
-Árufeltöltés

Az álláshoz tartozó elvárások:

-Minimális kereskedelmi tapasztalat
-Pontos, megbízható, precíz, pörgös  munkavégzés
-Rugalmasság
-Önnálóság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Kereskedelmi tapasztalat.

Lottó terminálkezelői vizsga előny,de nem feltétel.

Amit kínálunk:

-Igényes környezetben
-Azonnali, hosszútávú munkalehetőség
-Bejelentett munkaviszony
-Családias, jó kedélyű pörgős fiatalos légkör
-Fejlődés és előrelépési lehetőség

Várjuk a Fényképes Önéletrajzokat a következő e-mail címre:

posinfolap@gmail.com

  • Márkabolti eladó

    3 weeks ago

    Budapest, Budapest, Hungary Mind-Diák Szövetkezet Full time

    A WhiskyNet Kft. Magyarország egyik legnagyobb szeszesital-kínálattal rendelkező cége, hiszen több mint 700 whiskey közül választhatunk online, illetve szakboltjukban. Ha te is szeretnél egy ilyen gyorsan fejlődő cég tagja lenni, csak Rád vár a WhiskyNet csapata Feladatok: Ügyfelek tájékoztatása és kiszolgálása Megrendelések...