Termeléstámogató mérnök

1 month ago

Budapest, Hungary WEENER PLASTIC INTERNATIONAL EAST Műanyagfeldolgozó Kft. Full time

"Az értékeket nem a munka, hanem az emberek nyújtják."

Munkatársat keresünk, lendületes csapatunkba, tiszta, korszerű üzemünkbe

  • Fröccsöntő üzem és társterületek munkájának támogatása
  • Automatizált cellák felügyeletében, hibaelhárításban való közreműködés
  • Termeléskövető szoftver (MES) bővítésének menedzselése
  • Logisztikai folyamatok fejlesztésében való közreműködés
  • Üzemi és irodai informatikai eszközök kiválasztása, karbantartása
  • Telephelyi informatikai rendszer támogatása
  • Megelőző és hibaelhárító karbantartási tevékenység
  • Vonatkozó dokumentáció precíz, pontos vezetése
  • Mérnök informatikus végzettség
  • Legalább 1-2 éves termelési környezetben szerzett tapasztalat
  • Pontos munkavégzés
  • Önálló, és csapatmunkára való készség
  • Jó problémamegoldó készség és rugalmasság
  • Angol nyelvtudás
  • Rendszergazdai alapismeretek
  • Műanyagfeldolgozó üzemben szerzett tapasztalat
  • 100%-ban bejelentett munka
  • Tiszta, higiénikus munkakörnyezet
  • képzési lehetőségek
  • bónusz lehetőség félévente
  • cafeteria készpénzben
  • szendvics-, kávé-, és üdítőautomata hozzájárulás
  • folyamatos bérfejlesztés
  • üzemorvos a helyszínen (recept-, beutaló íratás, jogosítvány hosszabbítás, stb.)
  • csapatépítő programok