Senior rendszerszervező

2 weeks ago

Budapest, Hungary Pillér KFT Full time

A 100%-ban állami tulajdonban lévő Pillér Informatikai Kft. közel 300 fős fejlesztői és rendszerüzemeltetői szakembergárdája révén az egyik vezető hazai hátterű informatikai vállalkozás. Termékeink és szolgáltatásaink minden magyar állampolgárhoz eljutnak. Az informatika szinte teljes spektrumán képesek vagyunk magas szintű, innovatív szolgáltatások nyújtására. Élen járunk a frontend, backend és mobilapplikáció fejlesztésekben továbbá a devops szakterületen. Az alkalmazás üzemeltetési és adattárház tevékenységünk világszínvonalú és innovatív platformokra épül. Munkatársainknak változatos, folyamatos tanulásra lehetőséget és hibrid munkavégzést biztosítunk modern irodai és infrastrukturális környezetben.

  • Elemzői, tervezői feladatok ellátása
  • Kapcsolattartás az üzleti, szakmai területekkel
  • Fejlesztési igények felmérése, rendszerezése
  • Rendszertervek, fejlesztési dokumentációk elkészítése
  • További rendszerszervezők, fejlesztők tevékenységének koordinálása
  • Tesztelési tervek elkészítése, szükség szerint a tesztelés koordinálása
  • A már működő rendszerek hibajavításában történő részvétel
  • A már megvalósult projektek követésében való aktív közreműködés
  • Rendszerszervezői területen szerzett minimum 5 éves tapasztalat
  • Jó szervezőkészség, kapcsolatteremtő készség, tárgyalókészség
  • Magas szintű írásbeli és szóbeli kommunikációs készség
  • Pontosság, precizitás, megbízhatóság, teherbírás
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzésre való alkalmasság
  • Kreatív, megoldáskereső személyiség
  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Projektvezetésben szerzett tapasztalat
  • Informatikai, gazdasági, műszaki végzettség
  • Oracle RDBMS ismerete (SQL, PL/SQL)
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Színvonalas/változatos szakmai feladatok
  • Izgalmas projektek
  • Versenyképes bérezés es juttatások
  • Barátságos munkakörnyezet
  • Határozatlan idejű munkaszerződés, teljes munkaidő

  • Budapest, Hungary Fox HR Consulting Kft. Full time

    Partnerünk saját terméket fejleszt, mely az üzleti folyamatok digitalizációjára optimalizált, low-code/ no-code megoldásokat szállító, modern eszközök és technológiák alkalmazására épül. A magyar cégcsoport közel két évtizedes múlttal rendelkezik, és jelenleg is dinamikusan fejlődik. Az üzleti alkalmazásfejlesztés terén...

  • Budapest, Hungary Raiffeisen Bank Zrt. Full time

    Nyiss ajtót a lehetőségre és építsd a karriered a Raiffeisen Banknál! A változékony üzleti környezet, a folyamatos innováció és technológia fejlődés miatti verseny biztosítja Számodra, hogy érdekes feladatok mentén fejleszd tudásod és szakmai karriered.Ha szereted a változatosságot, a szakmai kihívásokat, és szeretsz új...