SharePoint fejlesztő

1 week ago

Budapest, Budapest, Hungary Duna Aszfalt Zrt. Full time
Csatlakozz a Duna Aszfalt Zrt. csapatához

A Duna Aszfalt Zrt. egy vezető építőipari vállalat, amely kiemelkedő tapasztalattal rendelkezik autópályák építése, útépítés és műtárgyak kivitelezése terén.

A feladatok:
  • Új webhelyek létrehozása és üzembe helyezése SharePoint Online környezetben, a kollaboráció és projektmunka támogatására;
  • Egyszerű SharePoint work-flow alkalmazások fejlesztése a vállalati folyamatok automatizálására;
  • Vállalati dokumentumok migrációja SharePoint környezetbe (dokumentumtár) a hatékonyabb hozzáférés és kezelés érdekében;
  • Intranet migrációja SharePoint környezetbe, valamint a folyamatos továbbfejlesztés és karbantartás;
  • A SharePoint biztonságának és engedélyeinek adminisztrációja a bizalom és a védelem érdekében;
  • Dokumentációk elkészítése és naprakészen tartása a folyamatos információáramlás érdekében;
  • Felhasználók támogatása a problémák megoldásában és a hatékonyabb munkavégzésben;
  • Aktív részvétel az IT üzemeltetési és fejlesztési csapatának a projektjeiben és a napi munkájában;
  • A SharePoint-tal kapcsolatos megoldások, újdonságok és információk nyomon követése és elemzése a legújabb trendek és technológiák érdekében.
A követelmények:
  • Minimum középfokú végzettség a szakmai ismeretek alapján;
  • Legalább 3 év releváns tapasztalat SharePoint területen a szakmai fejlődés érdekében;
  • Angol szakmai nyelvtudás (közép szintű) a nemzetközi kapcsolatokban;
  • SharePoint fejlesztési ismeretek (Power Automate, PowerShell, egyéb használható Script nyelvek ismerete) a hatékonyabb munkavégzés érdekében;
  • MS SQL, MySQL tapasztalat a adatbázis-kezelésben;
  • Analitikus gondolkodásmód, dokumentálási tapasztalat a hatékonyabb döntéshozásban.
A kedvezmények:
  • Versenyképes juttatási csomag a kiváló munkavállalóknak;
  • Felelősségteljes és kihívást jelentő munka a szakmai fejlődés érdekében;
  • Hosszú távú munkalehetőség a stabilitás és a bizalom érdekében;
  • Fiatalos csapat, barátságos légkör a kreativitás és a szellemi készségek fejlesztésében.

  • SharePoint fejlesztő

    2 months ago

    Budapest, Hungary Duna Aszfalt Zrt. Full time

    Csatlakozz hozzánk, a Duna Aszfalt Zrt-hez, az ország egyik vezető építőipari vállalatához, amely kiemelkedő tapasztalattal rendelkezik autópályák építése, útépítés és műtárgyak kivitelezése terén.Várunk Téged is csapatunkba!, SharePoint Online környezetben kollaborációt és projektmunkát támogató új webhelyek létrehozása,...

  • Azure AI Fejlesztő

    4 days ago

    Budapest, Hungary MPSoft Zrt. Full time

    Csatlakozz az MPSoft Zrt. csapatához Azure AI Fejlesztőként!Az MPSoft Zrt. innovatív megoldásokat kínál ügyfeleinek a legmodernebb technológiai platformokon, és most olyan szakembert keresünk, aki jártas az Azure AI szolgáltatásokban és képes mesterséges intelligencia alapú megoldásokat létrehozni., Azure AI alapú alkalmazások és...