Betanított csőszerelő, előkészítő

3 weeks ago

Budapest, Budapest, Hungary Viapan "Dologidő" Kft. Full time
Betanított csőszerelő, előkészítő munkatárs keresünk

Biztos hátterű munkahelyen, akár azonnali kezdési lehetőséggel keresünk Betanított csőszerelő, előkészítő munkatársakat hosszú távra.

Feladatok:
  • Rozsdamentes csövek, flexibilis és hullámos tömlők előkészítése
  • Darabolás, csiszolás, préselés
  • Gyártási ellenőrző dokumentáció kitöltése
Munkaidő:

1 műszak: hétfőtől-péntekig 7:00-16:00

Elvárások:
  • Általános iskolai végzettség
  • Fémipari területen szerzett tapasztalat
  • Megbízhatóság
  • Pontos, precíz munkavégzés
Előny:
  • Fémipari végzettség
  • Műszaki rajz olvasás
  • Német nyelvismeret

A Viapan Dologidő Kft. minősített kölcsönbeadói nyilvántartásba vételének határozat száma: BP/0701/

  • Budapest, Budapest, Hungary Viapan "Dologidő" Kft. Full time

    Betanított csőszerelő, ElőkészítőBudapest XV. kerületi, rozsdamentes csövek gyártásával foglalkozó fémipari partnerünkhöz keresünk műhelymunkára Betanított csőszerelő, előkészítő munkatársakat hosszú távra.Feladatok:Rozsdamentes csövek, flexibilis és hullámos tömlők előkészítése (darabolás, csiszolás,...

  • Budapest, Hungary Navik Fix Szolgáltató Kft. Full time

    Társaságaink építőipari gépek forgalmazásával, szervizelésével, bérbeadásával és alkatrészek értékesítésével foglalkoznak. Fő termékeink a hidraulikus önjáró személyemelők, kosaras felépítményes járművek, teleszkópos rakodógépek, alumínium gurulóállványok, acél- homlokzati és térállványok és ezek kiegészítő...