Értékbecslői Szakértő

19 hours ago

Budapest, Budapest, Hungary Randstad Hungary Kft Full time
Értékbecslői Szakértői Feladatok

A Randstad Hungary Kft. által keresett Értékbecslői Szakértő feladatai közé tartozik komplex vagyonértékelési- és tanácsadói feladatok elvégzése, együttműködés a tanácsadói kollégákkal, reklációkezelés és problémamegoldás, kereskedelmi ingatlan értékbecslésének folyamata, valamint értékbecslési riportok készítése Excelben.

Követelmények
  • Felsőfokú közgazdasági és/vagy műszaki végzettség vagy ingatlanszakértői posztgraduális diploma
  • Határozott, ambiciózus, kiváló fellépés és fejlett kommunikációs készség
  • Stratégiai gondolkodásmód
  • Legalább középszintű angol nyelvtudás
  • Legalább 3 éves szakmai tapasztalat
  • Számítástechnikai ismeretek (Office: haladó excel)
  • Saját gépkocsi
  • Ingatlanpiacon szerzett tapasztalat
Amit kínálunk
  • Rugalmas, hibrid munkavégzési lehetőség: home office és irodai munkavégzés
  • Anyagi megbecsülés
  • Jól megközelíthető, A+ kategóriás irodaház modern irodaterek
  • Piacon jól ismert és elismert, szakmailag magas színvonalú cég, stabil háttér
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Erős szakmai és támogató, informális légkör