Sportbolti vezető

3 weeks ago

Budapest, Budapest, Hungary MARCZI SKATE Kft. Full time
Üzletvezetői feladatok

Az ügyfelek kiváló kiszolgálása és elégedettségének biztosítása.

  • Az üzlet működésének irányítása
  • Munkatársak koordinálása, motiválása és jó légkör teremtése
  • Napi munkamenet megszervezése és ellenőrzése
  • Új munkatársak betanítása, fejlesztése
  • Munkatársak részére építő jellegű visszajelzés adása, teljesítményértékelés
  • A vásárlók teljeskörű és minőségi kiszolgálása, vásárlói reklamációk kezelése
  • Az üzlet napi operatív működésével kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása (beosztás készítés, kassza kezelés, számlázás, rendelések)
  • Az eladótér arculatának folyamatos figyelése, rendben és tisztán tartása
Elvárások
  • Minimum 2-3 éves üzletvezetői tapasztalat
  • 3-4 éves értékesítési területen szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú iskolai végzettség
  • Középfokú szintű, aktív angol nyelvtudás
  • Hatékony és gyors problémamegoldó készség
  • Kiváló, határozott kommunikációs készség
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Stratégiai szemlélet, pro aktivitás
Ügyfélkapcsolat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Jégkorong iránti érdeklődés
Munkahelyi feltételek
  • Több mint 30 éve működő, magyar cég nyújtotta biztos háttér
  • Teljes munkaidős bejelentett állás
  • Hosszú távú munkalehetőség, határozatlan idejű munkaviszony
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Jó hangulatú csapat
  • Versenyképes fizetés, forgalmi jutalék

  • Sportbolti vezető

    1 month ago

    Üzletvezetői feladatokA MARCZI SKATE Kft.-nél keresünk egy tapasztalt üzletvezetőt, aki segítségével fejleszthetjük tovább a cégünket.Üzletvezetői feladatokÜzlet irányítása: Az üzlet működésének irányítása, a napi munkamenet megszervezése és ellenőrzése.Munkatársak koordinálása: Munkatársak koordinálása, motiválása és...

    4 weeks ago

    Üzletvezetői pozícióA MARCZI SKATE Kft.-nél keresünk tapasztalt üzletvezetőt, aki segítségével fejleszthetjük tovább a cégünket.TeendőkAz üzlet működésének irányításaMunkatársak koordinálása, motiválása és jó légkör teremtéseNapi munkamenet megszervezése és ellenőrzéseÚj munkatársak betanítása,...

    3 weeks ago

    Üzletvezetői feladatokAz üzlet működésének irányítása, munkatársak koordinálása és motiválása, jó légkör teremtése.Napi munkamenetNapi munkamenet megszervezése és ellenőrzéseÚj munkatársak betanítása és fejlesztéseMunkatársak részére építő jellegű visszajelzés adása és teljesítményértékelésVásárlók...