Oktatásszervező, Titkárságvezető

2 weeks ago

Budapest, Budapest, Hungary MŰVÉSZETI KREA Kft. Full time
Kreatív Tanulmányi és Adminisztrációs Szakember

Krea Design Iskola, a felnőttképzést folytató magániskola, ahol a kortárs design szemlélet és a professzionális szakemberképzés áll a középpontban.

Fő Feladatok
  • Az adott teljes tanév oktatás szervezését érintő feladatok végrehajtása, az igazgatók, szakmenedzserek, instrukciója alapján.
  • A szakokhoz, hallgatókhoz tartozó adminisztratív feladatok rendszerezése, és végrehajtása.
  • FAR illetve a KRÉTA rendszer kezelése: dokumentumok, hallgatói adatok felvitele, képzések indítása és lezárása.
  • Ellenőrzési rendszer ismerete, dokumentációk kezelése, lezárása.
  • Kapcsolattartás tanárokkal, hallgatókkal a napi, heti oktatási rendnek megfelelően.
  • Tanulmányi ügyek kezelése, digitális órarend, e-index, halasztások.
  • A felvételi jelentkezések, felvételi vizsgák, záróvizsgák, diplomavizsgák, állami vizsgák szervezése, lebonyolítása.
  • Aktív részvétel iskola programjainak az előkészítésében, nyílt napok, diplomaosztók, kiállítások.
  • Az intézmény kommunikációjának segítése (social media, honlap).
Követelmények
  • Felsőfokú végzettség.
  • Jó problémamegoldó és kommunikációs készség írásban és szóban.
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete.
  • Igényes, pontos, megbízható munkavégzés.
  • Adminisztrációs feladatokhoz szükséges türelem és precizitás.
  • Rugalmasság, jó együttműködő készség.
  • Nyugodt, kiegyensúlyozott habitus.
Előnyök
  • Fiatalos, emberközpontú munkakörnyezet.
  • Tanítási napokon mobil munkarend, vagy egyeztetve a kollégákkal.
  • Tanítási napokon kívül: őszi szünet, téli szünet, nyári szünet / így 11-12 hét, vagyis 55-60 nap fizetett szabadság.
  • Intenzív gyakorlatszerzés.
  • Versenyképes fizetés.

  • Budapest, Hungary MŰVÉSZETI KREA Kft. Full time

    Krea Design Iskola A több mint 30 éve sikerrel működő, felnőttképzést folytató magániskola.Szellemiségének középpontjában az egyedülálló kortárs design szemlélet és aprofesszionális szakemberképzés áll. Tematikája és módszertana, az aktuálistrendek és piaci elvárások figyelembevételével kerül kidolgozásra.Egyéni...