Orvosszakértői Szakértő

1 week ago

Budapest, Budapest, Hungary HEALTHWARE Tanácsadó Kft. Full time
Állásleírás

Healthware Tanácsadó Kft. meghatározó szerepet tölt be a hazai egészségügyi adatok feldolgozásában, piaci, statisztikai, egészség-gazdaságtani, finanszírozási elemzések végzésében.

Teendők:
  • Orvos-szakmai elemzések írása, prezentációk készítése, előadása, szakmai konzultációk;
  • Egyes terápiás területekre vonatkozó összefoglalók készítése;
  • Kimutatások, összefoglalók, terápiás protokollok összeállításában való részvétel, ezek értékelése;
  • Orvosi, gyógyszerészeti publikációk szakmai és etikai szempontok alapján történő vizsgálata, ellenőrzése, javaslattétel;
  • Orvosi publikációk fordítása;
Követelmények:
  • Általános orvos/Gyógyszerész/Biológus/Kutató végzettség;
  • Átfogó orvos-szakmai ismeret;
  • Magas szintű angolnyelv-tudás;
  • MS Office elemzés-támogató alkalmazások ismerete;
  • Magabiztos kommunikációs és íráskészség, kezdeményező- és jó együttműködési készség.
Előnyök:
  • Felelősségteljes munkakör;
  • Hosszú távú fejlődési- és karrierlehetőség;
  • Versenyképes fizetés, cafeteria, plusz egyéb juttatások;
  • Könnyen megközelíthető irodánk a Váci út 76. szám alatt;
  • Irodaépületen belüli kényelmi szolgáltatások;
  • Több mint 40 fős lendületes, fiatalos és szakmailag felkészült csapat;
  • Szakmai képzéseken, konferenciákon való részvétel lehetőség.