Ügyvezetői Segítő

3 weeks ago

Budapest, Budapest, Hungary BECK AND PARTNERS Kft. Full time
Főbb Feladatok

Az ügyvezető munkájának teljes körű támogatása és helyettesítése szükség esetén.

Kommunikáció és Együttműködés
  • Különböző osztályok közötti kommunikáció és együttműködés koordinálása.
  • A vállalat operatív működésének irányítása és felügyelete, a hatékonyság és a termelékenység növelése érdekében.
  • Az üzleti folyamatok optimalizálása, fejlesztési javaslatok kidolgozása és megvalósítása.
  • Kapcsolattartás a vállalat kulcsfontosságú partnereivel és ügyfeleivel, üzleti kapcsolatok ápolása és bővítése.
Jogszabályi és Belső Szabályozási Követelmények
  • A jogszabályi és belső szabályozási követelmények betartásának biztosítása.
Riportok és Jelentések
  • Rendszeres riportok és jelentések készítése a vezetőség számára.
Megbízónk Elvárásai
  • Gazdasági/műszaki felsőfokú végzettség.
  • Legalább 4 éves felsővezetői tapasztalat fős cég élén.
  • Termelési vagy multinacionális környezetben szerzett gyakorlat.
  • Hulladékipari ismeretek.
Juttatási Csomag
  • Biztos háttérrel rendelkező, folyamatosan növekvő vállalat.
  • Stabil tulajdonosi háttér.
  • Modern irodai környezet Kecskeméten és Kerepesen.
  • Bejelentett munkaviszony.
  • Éves prémium.
  • SZÉP kártya havi nettó Ft.
  • Cégautó személyes használatra is.
  • Laptop és mobiltelefon.
  • Home office lehetőség esetenként.