Vegyésztechnikus pozíció

3 weeks ago

Budapest, Budapest, Hungary Starjobs Magyarország Full time
Munka leírás

Általános információk

A Starjobs Magyarország gyógyszervegyészeti cég keres munkatársakat vegyésztechnikus pozícióba.

Elvárások

  • Vegyésztechnikus végzettség
  • Legalább 3 éves szakmai tapasztalat
  • Alapszintű angol nyelvtudás

Juttatások

  • Alapbéred
  • Cafeteria juttatás
  • Lakhatási támogatás

Feladatok

Vegyész kolléga irányítása mellett szerves kémiai preparatív munkákat fogsz kivitelezni. Dokumentálod az elvégezett feladatokat.

Helyszín

Budapesten, a IX. kerületben található laborban dolgozol.

  • Budapest, Budapest, Hungary Starjobs Magyarország Full time

    Munkaköri leírásÁltalános információkA Starjobs Magyarország gyógyszervegyészeti cége keres munkatársat vegyésztechnikus pozícióba.ElvárásokVegyésztechnikus végzettség és legalább 3 éves szakmai tapasztalatAlapszintű angol nyelvtudásFeladatokVegyész kolléga irányítása mellett szerves kémiai preparatív munkákat fogsz...

  • Analitikai laboráns

    4 weeks ago

    Budapest, Budapest, Hungary ipox chemicals Kft. Full time

    Analitikai laboránsi pozícióAz ipox chemicals Kft. folyamatosan fejlődő, az epoxikémia területén piacvezető vállalkozás.Teendők:Analitikai mérések elvégzéseBeérkező alapanyagok vizsgálataGyártásközi minőség-ellenőrzésVégtermékek vizsgálataSzoros együttműködés a gyártássalTermelés, ill. gyártás során felmerülő...