Ügyvezető Helyettes

3 weeks ago

Budapest, Budapest, Hungary BECK AND PARTNERS Kft. Full time
Feladatok és Felelősségek

Az ügyvezető helyettes pozícióban a következő feladatokat és felelősségeket látjuk:

  • Ügyvezetői Támogatás: Az ügyvezető munkájának teljes körű támogatása és helyettesítése szükség esetén.
  • Kommunikáció és Együttműködés: A különböző osztályok közötti kommunikáció és együttműködés koordinálása.
  • Operatív Működés: A vállalat operatív működésének irányítása és felügyelete, a hatékonyság és a termelékenység növelése érdekében.
  • Üzleti Folyamatok Optimalizálása: Az üzleti folyamatok optimalizálása, fejlesztési javaslatok kidolgozása és megvalósítása.
  • Kapcsolattartás: Kapcsolattartás a vállalat kulcsfontosságú partnereivel és ügyfeleivel, üzleti kapcsolatok ápolása és bővítése.
  • Jogszabályi és Belső Szabályozási Követelmények: A jogszabályi és belső szabályozási követelmények betartásának biztosítása.
  • Riportok és Jelentések: Rendszeres riportok és jelentések készítése a vezetőség számára.
Megbízónk Elvárásai

A megbízónk a következő elvárásokat támasztja:

  • Felsőfokú Végzettség: Gazdasági/műszaki felsőfokú végzettség vagy környezetvédelmi végzettség.
  • Tapasztalat: Legalább 4 éves felsővezetői tapasztalat fős cég élén.
  • Hulladékipari Ismeretek: Hulladékipari ismeretek.
Juttatási Csomag

A pozícióhoz a következő juttatási csomagot kínáljuk:

  • Biztos Háttér: Biztos háttérrel rendelkező, folyamatosan növekvő vállalat.
  • Stabil Tulajdonosi Háttér: Stabil tulajdonosi háttér.
  • Modern Irodai Környezet: Modern irodai környezet.
  • Bejelentett Munkaviszony: Bejelentett munkaviszony.
  • Éves Prémium: Éves prémium.
  • SZÉP Kártya: SZÉP kártya havi nettó Ft.
  • Cégautó: Cégautó személyes használatra is.
  • Laptop és Mobiltelefon: Laptop és mobiltelefon.
  • Home Office: Home office lehetőség esetenként.

  • Budapest, Budapest, Hungary BECK AND PARTNERS Kft. Full time

    Ügyvezető helyettes A vállalat ügyvezető helyettese a vezető munkájának teljes körű támogatásáért és helyettesítéséért felelős, valamint koordinálja a különböző osztályok közötti kommunikációt és együttműködést. Az ügyvezető munkájának teljes körű támogatása és helyettesítése szükség esetén A különböző...

  • ügyvezető helyettes

    4 months ago

    Feladatok az ügyvezető helyettes pozícióban: Az ügyvezető munkájának teljes körű támogatása és helyettesítése szükség esetén A különböző osztályok közötti kommunikáció és együttműködés koordinálása A vállalat operatív működésének irányítása és felügyelete, a hatékonyság és a termelékenység növelése...

  • ÜGYVEZETŐ HELYETTES

    3 weeks ago

    Budapest, Hungary BECK AND PARTNERS Kft. Full time

    Feladatok az ügyvezető helyettes pozícióban:Az ügyvezető munkájának teljes körű támogatása és helyettesítése szükség eseténA különböző osztályok közötti kommunikáció és együttműködés koordinálásaA vállalat operatív működésének irányítása és felügyelete, a hatékonyság és a termelékenység növelése...