Kazángépész - Üzemeltető

3 days ago

Budapest, Budapest, Hungary MyBridge Korlátolt Felelősségű Társaság Full time
Üzemeltetői Feladatok

A MyBridge Korlátolt Felelősségű Társaság azon munkatársat keresi, aki az alábbi feladatokat ellátja:

  • Nagyteljesítményű gázkazánok üzemeltetése és karbantartása
  • Kazánházi üzemhez kapcsolódó segédberendezések kezelése
  • Műszakrendhez kapcsolódó feladatok ellenőrzése és irányítása
  • Üzemviteli naplók vezetése
  • Hibalapok kezelése és dokumentálása
Elvárások

A MyBridge Korlátolt Felelősségű Társaság az alábbi elvárásokat támasztja a jelentkezővel szemben:

  • Kazángépész végzettség
  • Kazántelep üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • Felhasználó színtű számítógép ismeret
Üzleti Környezet

A MyBridge Korlátolt Felelősségű Társaság dinamikusan fejlődő, stabil hátterű cég, ahol szakmai kihívások és fejlődési lehetőségek várják a munkatársakat.

  • Több műszakos 12 órás munkarend
  • Versenyképes fizetés
  • Béren kívüli juttatás
  • Munkába járás támogatása
  • Negyedéves bónusz
  • MetLife biztosítási csomag
  • Hosszútávú, biztos munkahely

A MyBridge Korlátolt Felelősségű Társaság a Budapest Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér közelében található.

  • Budapest, Budapest, Hungary Alpiq Csepeli Szolgáltató Kft. Full time

    Üzleti LeírásAz Alpiq Csepeli Szolgáltató Kft. egy villamos- és hőenergia termeléssel foglalkozó, svájci tulajdonban lévő társaság.Üzleti KörnyezetA Csepel II. Erőművet 2000-ben helyezték üzembe, 410 MW beépített teljesítményével Magyarország teljes villamos energia szabályozási igényeinek 40%-át biztosítja.Ügyfélközpontú...

  • Budapest, Hungary Alpiq Csepeli Szolgáltató Kft. Full time

    Az Alpiq Csepeli Vállalatcsoport, egy villamos- és hőenergia termeléssel foglalkozó, svájci tulajdonban lévő társaság. A Csepel II. Erőművet 2000. novemberében helyezték üzembe, 410 MW beépített teljesítményével Magyarország teljes villamos energia szabályozási igényeinek 40%-át biztosítja., Elsősorban csapatmunkát kedvelő, de...