Kameratechnikai Fejlesztő

1 week ago

Budapest, Budapest, Hungary Randstad Hungary Kft Full time
Feladatok:
  • Részvétel a kamerarendszerek alapvető felépítésének meghatározásában.
  • Eszközök hardver és/vagy szoftverfejlesztésében való közreműködés.
  • Prototípusok megépítése, kalibrálása és tesztelése.
  • Terepi teszteken és beméréseken való részvétel.
  • Az elvégzett munka dokumentálása.
  • A lencserendszer és annak mozgató mechanikájának megtervezése.
Követelmények:
  • Kamerák és/vagy lencserendszerek tervezésében szerzett tapasztalat.
  • Legalább 2 év releváns munkatapasztalat.
  • Manuális készség és gyakorlat (finommechanikai és elektronikai szerelés).
  • Elektronikai alapismeretek és kapcsolási rajzok olvasásának képessége.
  • Alapfokú angol nyelvtudás (dokumentumok olvasásához).
  • Önálló munkavégzésre való képesség, igényesség és precizitás.
  • Felsőfokú villamosmérnöki, mechatronikai mérnöki vagy fizikusi végzettség.
Előny:
  • Képfeldolgozási ismeretek (DSP).
  • C/C++ programozási gyakorlat.
  • Linux operációs rendszer ismerete.
  • Tapasztalat beágyazott rendszerekkel (ARM, mikrokontrollerek).
Amit kínálunk:
  • Családias légkör.
  • Folyamatos fejlődési lehetőség.
  • Versenyképes bérezés.
  • Béren kívüli juttatások és egyéb bónuszok.
  • Rugalmas munkaidő.