Építésvezetői Szakember

3 days ago

Budapest, Budapest, Hungary BUILD IT Mérnökiroda Zrt. Full time
Építésvezetői Feladatok

A Build It Mérnökiroda Zrt.-nél Építésvezetői Szakember keresésére kerül sor.

Teendők
  • Operatív vezetés: Az építéshelyszínen az operatív vezetést ellátod, a kivitelezési munkákat koordinálod.
  • Alvállalkozói tevékenység: Az alvállalkozói tevékenységet irányítod, összehangolod, ellenőrzöd.
  • Anyagszállítás: Az anyagszállítást koordinálod, a mennyiségi és minőségi átvételt dokumentálod.
  • Kivitelezési ütemterv: A kivitelezési ütemtervet nyomon követed, ellenőrized.
  • Megrendelői- és alvállalkozói kooperáció: A megrendelői- és alvállalkozói kooperációkban közreműködsz.
  • Munkabiztonság: A munkabiztonsági előírásokat felügyeled, betartásukat biztosítod.
  • Szerződések: A szerződéseket betartod, betartatod.
  • Kapcsolattartás: Folyamatos kapcsolattartást tartasz megrendelővel, alvállalkozókkal, kollégákkal.
Elvárások
  • Középfokú vagy felsőfokú végzettség: Középfokú (magasépítő technikus) vagy felsőfokú (építész-, építőmérnök) szakmai végzettséggel rendelkezel.
  • Önálló munkavégzés: Önálló munkavégzésre képes vagy.
  • Rugalmasság, pontosság: Rugalmasságra és pontosságra képes vagy.
  • Kreativitás: Kreatív vagy.
  • Számítógépes felhasználói ismeretek: Számítógépes felhasználói ismeretekkel rendelkezel (Word, Excel).
  • Munkabírás: Munkabírásra képes vagy.
  • Problémamegoldó készség: Problémamegoldó készséggel rendelkezel.
  • Szervezőkészség: Jó szervezőkészséggel rendelkezel.
  • Fellépés: Határozott fellépésre képes vagy.
  • Terhelhetőség: Magas fokú terhelhetőségre képes vagy.
  • Kommunikációs készség: Jó kommunikációs készséggel rendelkezel.
Tapasztalat
  • Építésvezetői tapasztalat: 3-5 éves építésvezetői tapasztalattal rendelkezel.
  • Felelős műszaki vezetői jogosultság: Felelős műszaki vezetői jogosultsággal rendelkezel.
  • Műemléki felelős műszaki vezetői jogosultság: Műemléki felelős műszaki vezetői jogosultsággal rendelkezel.
  • Angol nyelvtudás: Angol nyelvtudással rendelkezel.
Lehetőségek
  • Versenyképes fizetés: Versenyképes fizetést kínálunk.
  • Hosszú távú munkalehetőség: Hosszú távú munkalehetőséget kínálunk.
  • Karrier lehetőség: Karrier lehetőséget kínálunk.
  • Dinamikusan növekvő vállalkozás: Dinamikusan növekvő vállalkozásként működünk.
  • Fiatalos, dinamikus csapat: Fiatalos, dinamikus csapatunkban dolgozhatsz.
  • Különleges munkák: Különleges, kihívást jelentő munkákat kínálunk.
  • Céges autó: Céges autót kínálunk.

  • Budapest, Budapest, Hungary Randstad Hungary Kft Full time

    Építésvezetői FeladatokA Randstad Hungary Kft. számára keresünk tapasztalt Építésvezetőt, aki felelős lesz az építkezési projektek irányításáért.Teendők:Építésvezetői feladatok ellátása, munkaszervezés, szakmai irányításKapcsolattartás, szoros kommunikáció a cégvezetéssel, felelős műszaki vezetőkkel, műszaki...

  • Budapest, Budapest, Hungary BUILD IT Mérnökiroda Zrt. Full time

    Építésvezetői SzerepkörA Build It Mérnökiroda Zrt.-nél Építésvezetői Szerepkörben dolgozó szakemberünknek a következő feladatokat kell ellátnia:Operatív VezetésÉpítéshelyszín operatív vezetése: A munkaterületen jelen lévő személyzetet irányítja, biztosítja a munkafolyamatokat.Kivitelezési munkák koordinálása: A...