Mérnökiellenőri szakember

3 weeks ago

Budapest, Budapest, Hungary Spányi Partners Zrt. Full time
Építési Projektmenedzseri Szerepkör

A Spányi Partners Zrt.-nél keresünk tapasztalt Építési Projektmenedzsert, aki segítségével komplex építési projektek menedzselésében, tervezésétől a műszaki átadásig.

Teleszköpési Feladatok
  • Építési projektmenedzsment és műszaki ellenőrzés
  • Komplex magasépítési projekt folyamatokban való teljeskörű közreműködés
  • Kooperációk vezetése
  • Tervek felülvizsgálata
  • Helyszíni ellenőrzés
  • Kapcsolattartás a projekt szereplőivel
Elvárások
  • Szakirányú végzettség (egyetem/főiskola), építő-, építészmérnök, műszaki menedzser
  • Fiatalos szemlélet
  • Minimum 3 év gyakorlat
  • B kategóriás jogosítvány
Ügyfélkörnyezet
  • Biztos háttér
  • 100%-ban bejelentett versenyképes fizetés és cafeteria
  • Rendszeres csapatépítés
  • Csapatmunka
  • Tudás
  • Magas minőségű háttértámogatás
  • Szakmai fejlődés
  • Változatos, szakmailag kihívást jelentő projektek
  • Inspiráló környezet

  • Budapest, Budapest, Hungary Spányi Partners Zrt. Full time

    Építési Projektmenedzseri SzerepkörA Spányi Partners Zrt.-nél keresünk tapasztalt építési projektmenedzsert, aki segítségével komplex építési projektekben való teljeskörű közreműködésben részt vehet.Teendők:Építési projektmenedzsment és műszaki ellenőrzésKomplex magasépítési projekt folyamatokban való teljeskörű...

    Építési Projektmenedzseri SzerepkörA Spányi Partners Zrt.-nél keresünk építési projektmenedzseri szerepkörre alkalmas szakembert, aki segítségével fejleszthetjük a vállalatunkat.TeendőinkÉpítési projektmenedzsment és műszaki ellenőrzésKomplex magasépítési projekt folyamatokban való teljeskörű közreműködés a tervezéstől a...